TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Znamy pierwszych partnerów FlixBusa w Polsce!
INFOBUS.PL - Opublikowano: 21.03.2018 15:00:25
Znamy pierwszych partnerów FlixBusa w Polsce!

Na targach Warsaw Bus Expo w podwarszawskim Nadarzynie, FlixBus oficjalnie rozpoczął współpracę z pięcioma partnerami autobusowymi, którzy obsłużą wybrane trasy z letniego rozkładu. Wśród nich znalazły się spółki: Follow me!, Voyager, E-bus, Inter oraz PKS Szczecinek. W ramach nowej, letniej siatki połączeń FlixBus planuje łącznie współpracować z 10-12 lokalnymi firmami autobusowymi.

"Ogromnie się cieszymy, że możemy powitać w naszej FlixBusowej rodzinie pięć lokalnych firm z długoletnią tradycją na polskim rynku przewozów" – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – "Dzięki połączeniu sił będziemy mogli zaoferować polskim pasażerom najatrakcyjniejszą ofertę dalekobieżnych połączeń autobusowych. Zarówno autobusy naszych partnerów, jak i usługi przez nich świadczone spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa."

Model biznesowy FlixBusa opiera się na ścisłej współpracy z lokalnymi przewoźnikami. Partnerzy autobusowi to zwykle rodzinne firmy, których sukces budowany jest przez pokolenia – są odpowiedzialni za codzienne operacje oraz flotę zielonych FlixBusów. – "FlixBus oferuje przewoźnikom nie tylko możliwość bezpiecznego i stabilnego funkcjonowania na trudnym rynku, lecz także długoterminowy wzrost i rozwój w ramach najsilniejszej marki" – komentuje Tomasza Blocha, Prezes firmy Follow me! – "Ponad dwuletnie doświadczenie i wymierny sukces, jaki osiąga Follow me!, współpracując z marką FlixBus, zaowocowało rozszerzeniem współpracy na rynku polskim."

Zespół FlixBusa zajmuje się planowaniem sieci, obsługą klienta, zarządzaniem jakością, marketingiem i sprzedażą, a także rozwojem biznesu i technologii. – "FlixBus swoją strategią przyczynia się do "globalizacji" transportu. Jednocześnie pozwala, aby lokalne firmy, które posiadają wysoką jakość świadczonych usług, współuczestniczyły w tworzenie rynku przewozowego. Dzięki takiej symbiozie pasażer ma zapewnione jednakowe standardy bez względu na kierunek podróży. Przyszłość usług transportowych będzie rozwijana w oparciu o technologie informatyczne" – komentuje Dariusz Pieczara, Prezes Zarządu Inter.

Nowa letnia siatka połączeń FlixBusa zostanie wprowadzona na przełomie maja i czerwca br. Łącznie FlixBus planuje współpracować z 10-12 lokalnymi przewoźnikami. – "Od pewnego czasu chcieliśmy rozszerzyć działalność o regularne linie międzymiastowe, a współpraca z FlixBus to dla nas idealne rozwiązanie" – mówi Emil Bonowicz, właściciel firmy E-bus – "Jestem przekonany, że renoma FlixBusa i jego ustabilizowana pozycja na rynku w połączeniu z profesjonalizmem, najnowocześniejszym taborem oraz wysoką jakością usług E-Busa przyniesie korzyści dla obu firm, a przede wszystkim dla klientów."

Pierwsi partnerzy FlixBusa letniej siatki połączeń

Follow me! (Szczecin): założona prawie 20 lat temu przez dwóch braci rodzinna firma specjalizująca się w transferach na lotniska. Konsekwentne działania, odważne i przemyślane decyzje oraz innowacyjna oferta spowodowały, że dzisiaj jest to jedna z największych firm przewozowych w północno-zachodniej Polsce. Spółka jest partnerem FlixBusa od grudnia 2015 roku, obecnie rozszerza dotychczasową współpracę.

INTER (Strzelce Opolskie): spółka, która rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku, realizując przewóz osób na liniach ekspresowych: Katowice-Kraków oraz Jaworzno-Kraków. W letnim rozkładzie FlixBusa będzie jednym z największych partnerów (poza Souter Holdings), z ponad dziesięcioma autobusami jeżdżącymi w zielonych barwach.

E-Bus, Emil Bonowicz (Lipno): firma z rodzinną tradycją, która od 1989 roku zajmuje się profesjonalnym przewozem osób autokarami. W swojej flocie posiada autokary najwyższej klasy turystycznej.

PKS Szczecinek: firma z długoletnią tradycją, która działa nieprzerwanie od 1946 roku. Obecnie firma jest w trakcie zmian strukturalnych, realizując założenia inwestycyjne, odnowy taboru czy rozszerzenia zakresu usług podstawowych – wszystko po to, aby być bardziej konkurencyjną i nieustannie wzbogacać profil własnej działalności.

Voyager (Gorlice): dotychczasowy partner PolskiegoBusa, od teraz oficjalny partner FlixBusa. Wynajem autokarów i busów, jak i przewozy na regularnych liniach, oferuje już od 1996 roku. Voyager oferuje przewozy na stałych liniach, pomiędzy takimi miastami jak Kołobrzeg, Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz, Wysowa Zdrój czy Gorlice. – "Decyzją o dołączeniu do rodziny FlixBus była odpowiedź na pytanie czy chcemy płynąć w głównym nurcie przewozów pasażerskich w Europie i Polsce, czy też płynąć pod prąd. Oprócz pozytywnych założeń ekonomicznych, spodziewamy się jako przewoźnik wiele nauczyć od naszego dużego partnera" – komentuje Kamil Wojtarowicz, Prezes Zarządu w firmie Voyager.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
FlixBus
Inter
Follow me!
PKS Szczecinek
E-Bus
Voyager

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....