TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

ZKM Gdynia szuka przewoźnika. 3 linie w Sopocie na 1,5 roku
INFOBUS.PL - Opublikowano: 29.04.2019 15:00:13
fot. ZKM Gdynia

Ruszyła kolejna zaplanowana na ten rok rozgrywka liniowa w Gdyni. Przed weekendem, 26 kwietnia Zarząd Komunikacji Miejskiej ogłosił przetarg na trzech linii w Sopocie małymi autobusami.

Gdyńscy urzędnicy na przetargowym stole położyli zlecenie na półtoraroczną obsługę trzech linii autobusowych. Chodzi o połączenia oznaczone numerami 144, 185 i 287. Linie te ZKM organizuje na podstawie porozumienia komunalnego zawartego z Sopotem.

W trakcie obowiązywania nowego kontraktu na ich obsługę ma zostać wykonana praca eksploatacyjna na poziomie ok. 232 631 wzkm. Umowa między ZKM a operatorem będzie obowiązywała od 1 sierpnia 2019 r. do 1 kwietnia 2021 r. Gdyński organizator i w tym przypadku dał sobie prawo udzielenia zamówienia uzupełniającego o wartości nie przekraczającej 20% kontraktu podstawowego.

SIWZ jeszcze brak, więc bazujemy dalej na ogłoszeniu o zamówieniu. Do obsługi tego pakietu potrzebne będą przynajmniej trzy autobusy. Chodzi o pojazdy z nadwoziami o długości 9,01 – 10,5 m. Zapewne muszą to być konstrukcje wyprodukowana nie wcześniej niż w 2006 r.

Przypuszczamy także, że każdy z autobusów musi umożliwiać podróż przynajmniej 45 pasażerom, w tym nie mniej niż 16 na miejscach siedzących. Przynajmniej 14 foteli ma być stałych. Dostęp na pokład ma być zapewniony przez dwa wejścia. Dopuszczono trzymiesięczny okres przejściowy liczony od chwili podpisania umowy, w którym operator może korzystać z autobusów w niższym standardzie. Przez cały okres obowiązywania kontraktu do obsługi pakietu mają być kierowani kierowcy, którzy będą etatowymi pracownikami przewoźnika.

Pora na warunki formalne postępowania. Warunek doświadczenia urzędnicy uznają za spełniony, jeśli wykonawca wykaże się w ciągu ostatnich 3 lat realizacją usług przewozowych w komunikacji miejskiej na poziomie nie mniejszym niż 150 000 wzkm. Do kompletu wadium, które w tym postępowaniu wynosi 40 000 PLN.

Termin składania ofert wyznaczono na 30 maja. Otrzymane oferty w Gdyni będą oceniać na podstawie dwóch kryteriów. Cena to maksymalnie 60% punktów. 40% jest do zdobycia za autobusy z klimatyzacją przestrzeni pasażerskiej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
linie
ZKM Gdynia
 • Jakub Białkowski – 29.04.2019

  Tacy to mają ciekawie... :D

 • Michał Paweł Łukasz – 29.04.2019

  Szkoda, że tak mało linii jest przetargowych, dzięki temu są wysokie stawki komunalne i leciwy tabor, naprawiany częściami z używanych autobusów...

 • Robert Jabłoński – 29.04.2019

  BP Tour, do boju!!!!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....