TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

ZKM Ciechanów nie kupi autobusu MINI
INFOBUS.PL - Opublikowano: 11.08.2017 12:24:04 3 komentarze
ZKM Ciechanów nie kupi autobusu MINI

ZKM w Ciechanowie unieważnił przetarg na dostawę jednego fabrycznie nowego autobusu klasy MINI. Spółce zależało na szybkim przeprowadzeniu przetargu. Stąd wymogi formalne maksymalnie uproszczono.

Przypomnijmy, że ciechanowski Zakład Komunikacji Miejskiej swój przetarg prowadził w oparciu o wewnętrzny regulamin. Przewoźnik chciał kupić jeden pojazd klasy MINI o długości 7,4 - 8 m, który będzie częściowo niskopodłogowy. Miał on umożliwiać podróż przynajmniej 34 pasażerom, a tym nie mniej niż 14 na miejscach siedzących. Wejście na pokład miało być dzięki dwóm wejściom w układzie 0-2-2 lub 0-1-2. Niska podłoga miała się znajdować przynajmniej w ostatnich drzwiach.

Autobus miał być napędzany silnikiem diesla spełniającym normę Euro 6. Jednostka musiała mieć moc minimum 120 kW. Zostałaby zblokowana z mechaniczną skrzynią biegów. Pojazd miała także być monitorowany. ZKM nie wymagał klimatyzacji przestrzeni pasażerskiej. Wentylacja miała być zapewniona przez dwa wywietrzniki dachowe oraz przesuwne okna.

Na oferty przewoźnik czeka wstępnie do 7 sierpnia. Jednak dwa dni później, 9 sierpnia spółka poinformowała o unieważnieniu przetargu. Nie podano przyczyny co też ZKM sobie uprzednio zastrzegł w SIWZ. Czyżby brak ofert?

Przypomnijmy, że ciechanowski ZKM od lat co jakiś czas stawiał głównie na Autosany SanCity 9LE. W Ciechanowie jeździ 12 egzemplarzy tych pojazdów. Teraz jednak przewoźnik postanowił postawić na mniejszy metraż, ale jak widać na razie nic z tego nie będzie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZKM Ciechanów
przetarg
tabor
 • STC – 11.08.2017

  To niech dalej idą w Sancity 09 LE u nich to służy.

 • Observer – 12.08.2017

  Trudno o takie małe auto z takimi wymaganiami. Kiedyś Autosan miał Wetlinkę w takim miejskim segmencie i lepszego takiego autka do dziś nie było. Szkoda bo turystyk Wetliny był po prostu świetnie i bardzo ładnie wykonany.

 • San – 14.08.2017

  A może Autosan powinien jeszcze skrócić Sancity 9? Dałoby się to konstrukcyjnie rozwiązać? To mógłby być hit! Maleńki funkcjonalny tylnosilnikowy autobus.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....