TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Zimowa Bonanza z PolskimBusem do 31 marca
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.01.2017 11:14:08
Zimowa Bonanza z PolskimBusem do 31 marca

Przewoźnik udostępnił dziesiątki tysięcy biletów w promocyjnych cenach, których cena zależna jest od odległości pomiędzy miastami. Oferta obejmuje podróże od poniedziałku do czwartk.

PolskiBus zmienił tez zasady promocji - nie trzeba już używać promo kodu. Ceny będą od razu dostępne w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z tej rewelacyjnej promocji. Oferta dotyczy wszystkich połączeń krajowych i międzynarodowych obsługiwanych przez PolskiBus.com. Akcja obejmuje podróże od poniedziałku do czwartku i potrwa aż do 31 marca.

W tegorocznej, nowej odsłonie akcji cena biletu zależy od długości podróży ? odległość do 200 km to koszt 5 zł, do 350 km ? 9 zł i powyżej 350 km ? 14 zł. Do każdej kwoty należy doliczyć opłatę rezerwacyjną 1 zł. Tegoroczna akcja jest również nie lada gratką dla Pasażerów, którzy lubią poszukiwania, bowiem promocyjne bilety są do znalezienia na zdecydowanej większości kursów, w różnych miejscach systemu.

-"Przypominamy o naszej Zimowej Bonanzie w zupełnie nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej odsłonie. To pierwszy raz kiedy cena biletu zależy od długości podróży. Aby ułatwić Państwu poszukiwania promocyjnych cen w naszym systemie, postanowiliśmy, że nie będzie już potrzeby wpisania promo kodu. Cały czas dostępne są jeszcze dziesiątki tysięcy biletów w najlepszych na rynku cenach. Wszystkie szczegóły związane z Bonanzą znajdą Państwo na specjalnie przygotowanej stronie bonanza.polskibus.com, dzięki interaktywnej mapce ułatwi ona również planowanie podróży ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji.

Oferta jest limitowana, a liczba promocyjnych biletów ograniczona. Zimową Bonanzą objęte są również podróże łączone. Promocyjna cena biletu na podróż z przesiadką jest natomiast łączną sumą kwot za pierwszy i drugi etap podróży. Przykładowo, Pasażerowie z Rzeszowa pojadą więc do Zakopanego za 10 zł, a do Pragi, Wiednia czy Budapesztu ? za 19 zł. Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie: http://bonanza.polskibus.com.

Przykładowe połączenia promocyjne w ramach Zimowej Bonanzy:

* Łódź ? Warszawa 5 zł

* Toruń ? Gdańsk 5 zł

* Warszawa ? Lublin 5 zł

* Poznań ? Berlin 9 zł

* Wrocław ? Praga 9 zł

* Warszawa ? Gdańsk 9 zł

* Rzeszów ? Berlin 14 zł

* Katowice ? Budapeszt 14 zł

* Gdańsk ? Kraków 14 zł

WIĘCEJ
Sprawdź też:
PolskiBus
promocja

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...