TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Żak Express rozpoczyna współpracę z FlixBusem
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.01.2019 12:29:50
Żak Express rozpoczyna współpracę z FlixBusem (źródło: FlixBus)

Żak Express, od ponad 20 lat działający aktywnie w branży autobusowej, zwłaszcza na Podlasiu, rozpoczął współpracę agencyjną z FlixBusem.

W ramach współpracy pula biletów na dalekobieżne kursy liniowe Żak Express, m.in. do Białegostoku i Suwałk, będzie dostępna na platformie sprzedażowej www.flixbus.pl, a także w aplikacji mobilnej FlixBus i ponad 400 stacjonarnych punktach sprzedaży operatora.

Rozpoczęcie współpracy FlixBusa i Żak Express z pewnością ucieszy pasażerów obu firm. Dodanie do platformy FlixBusa połączeń realizowanych przez Żak Express będzie idealnym uzupełnieniem naszej oferty o kierunki w Polsce północno-wschodniej. Pasażerowie Żak Express natomiast zyskają dostęp do pełnej siatki połączeń FlixBusa, która liczy obecnie 2000 destynacji w Polsce i Europie, a co za tym idzie możliwość wygodnego zakupu biletów na różne połączenia podczas jednej transakcji i na jednym bilecie – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.

Do systemu rezerwacyjnego FlixBus dodane zostały 4 nowe linie obsługiwane przez Żak Express. Dzięki nim, pasażerowie mogą dojechać m.in. do Białegostoku, Łomży czy Suwałk. W Warszawie autobusy będą zatrzymywały się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia oraz na Placu Defilad.

Trasy nowych połączeń:

• Warszawa – Łomża – Grajewo – Augustów – Suwałki

• Warszawa – Łomża – Grajewo – Ełk – Augustów – Suwałki

• Warszawa – Łomża – Grajewo – Ełk – Olecko – Gołdap

• Warszawa – Białystok

Połączenia będzie obsługiwało 18 nowoczesnych autobusów Żak Express o podwyższonym standardzie. Pojazdy kursujące na objętych współpracą trasach nie będą w charakterystycznych zielonych barwach FlixBusa. Rozpoznać je będzie można natomiast po zielonych tablicach i/lub naklejkach z napisem: "We współpracy z FlixBus". Już teraz można nabyć bilety na kursy od 17 stycznia do 15 maja 2019 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
FlixBus
Żak Express
 • Dariusz Iwasyk – 10.01.2019

  Wstyd bo Żak Express jest w Polonus Partner a tu nagle Flixbus. To albo jedno albo drugie a nie tu i tu. Chyba że wyszli z Polonus Partner

 • Anna Zając – 10.01.2019

  Wstyd? To że dla Podlasia otwiera się lepsza komunikacja na Polskę i Europę? Tak w ogóle to jedno nie wyklucza drugiego.

 • Mikołaj Michalski – 10.01.2019

  Wobec ostatniej "aferki" z biletami na kursy odwołane w święta, myślę, że to głupia decyzja. Lepiej było zostać w Polonus Partner.

 • Marek Sikora – 10.01.2019

  Bardzo dobra informacja. Jestem stałym klientem Żaka i cieszy mnie to, ze teraz dalsze podróże będą jeszcze bardziej dostepne

 • Daniel Białek – 10.01.2019

  To już nie Polonus Partner?

 • Witold Zagórski – 10.01.2019

  Wstyd dla tego całego Żaka , zachował się bardzo nie fair . Widać , że zależy mu tylko na pieniądzach i nic innego sie nie liczy . Przykre nawiązywać współpracę z Niemcami będąc Polską firma i jeszcze w Polonus Partner

 • Adrian Nowak – 10.01.2019

  Dziwna akcja Żak Ekspres. Nie można być tu i tu. Polonus Partner powinien ich wyrzucić za taką akcję. Nie można być w Polonus Partner, Fliksbus i Sindbad!

 • Anna Zając – 10.01.2019

  Przykry to jesteś ty. Na pewno chodzisz tylko w polskich ubraniach, robisz zakupy tylko w polskich sklepach i jeździsz polskim samochodem. Typowa mentalność polaka cebulaka żeby tylko siedzieć i na wszystko narzekać zamiast cieszyć się że są jeszcze Polskie firmy, które się rozwijają.

 • Patrycja Wasilewska – 10.01.2019

  Według mnie to genialne posunięcie i obrona rynku. Wielkie gratki 😊💪

 • Radek Griszczuk – 10.01.2019

  Porównując ceny wychodzi, że te same bilety żaka na Flixbus są o 10-20 zł droższe niż na stronie polonuspartner.pl czy zakexpress.pl. Także nie wróżę sukcesu

 • Marta Zalewska – 10.01.2019

  Co wy w kółko pieprzycie o tym Polonus partnerze? Czy ktoś kiedykolwiek widział w Białymstoku Polonusa? Jeżeli faktycznie by mieli odejść z Polonus partnera to znacznie osłabiło by to całą inicjatywę. Myślę że jedno nie wyklucza drugiego.

 • Rafał Łagodzki – 10.01.2019

  Będą Setry 431dt

 • Witold Zagórski – 10.01.2019

  Zastanawiające skąd nagle taki wysyp kobiecych fake kont pod tym postem broniących i popierających taką przykrą współpracę . .. pod żadnym innym postem tak się nie dzieje . Czyżby trolle opłacone za niemieckie ojro ?

 • Antoni Antoni – 04.02.2020

  Dlaczego nie zatrzyma się ostrowi mazowieckiej w Sniadowowie ma wolne miejsca ma wolne miejsca jak dojechać do lekarza i wrócić.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....