TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Za 7 dni premiera Urbino 15 LE electric
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.10.2020 11:00:35
Za 7 dni premiera Urbino 15 LE electric

Za dokładnie tydzień - 20 października o godzinie 12:00 - odbędzie się światowa premiera elektrycznej nowości marki Solaris. Będzie to 15-metrowy model autobusu bateryjnego Urbino 15 LE electric.

Po raz pierwszy w historii firmy będzie to premiera online o wyjątkowej interaktywnej formule. O nowym pojeździe opowie zarząd firmy i konstruktorzy pojazdu. Wydarzenie będzie dostępne pod adresem: www.solarisbus.com/premiera

Za 7 dni

"Dotrzymujemy słowa" – pod tym hasłem 20 października 2020 o godzinie 12:00 odbędzie się internetowa premiera nowego modelu w portfolio autobusów elektrycznych marki Solaris. Producent zapowiadał odsłonę Urbino 15 LE electric jeszcze na początku roku, przed wybuchem pandemii koronawirusa w Europie. Mimo tego trudnego okresu i nieoczekiwanych wyzwań, Solaris dotrzymuje słowa i wprowadza na rynek swój najnowszy elektryczny pojazd, otwierając jednocześnie nowy – międzymiastowy – rozdział w swojej bezemisyjnej ofercie.

Innowacyjny autobus wyznacza nowy etap rozwoju marki Solaris, ponieważ wraz z nim Urbino electric wyjedzie poza granice miasta. To także przełomowy moment dla transportu międzymiastowego w transformacji na zeroemisyjny. Trójosiowe Urbino jest pierwszą propozycją w ofercie elektrycznej Solaris, która spełnia wymagania zarówno pierwszej, jak i drugiej klasy pojazdów, a także obu kategorii jednocześnie. Oznacza to, że autobus może być wykorzystywany zarówno jako autobus miejski, ale także w podróżach międzymiastowych. Dzięki bateriom Solaris High Energy+ o łącznej pojemności 470 kWh pojazd pokona dystans nawet kilkuset kilometrów na jednym ładowaniu w warunkach rzeczywistych. Rozwiązanie to umożliwi operatorom planowanie tras bezemisyjnych nie tylko w granicach miasta, ale także poza nimi.

Dla kierowców i pasażerów

Jak reklamuj swój nowy pojazd Solaris Bus & Coach, Urbino 15 LE electric to nowoczesne połączenie bezpieczeństwa, komfortu i stylu.

–"Dla kierowców zaprojektowaliśmy bogate wyposażenie z innowacyjnymi systemami wsparcia, kamerami zamiast lusterek czy interaktywnym panelem, aby zagwarantować im jak najbardziej spokojną i pewną jazdę oraz komfortową pracę. Z kolei pasażerowie docenią niezwykły komfort podróży w tylnej części autobusu, z wygodnymi siedzeniami, lampkami do czytania, klimatyzacją, podłokietnikami. Urbino 15 electric jest jednocześnie praktyczny i niskopodłogowy w przedniej części, przez co spełnia potrzeby pasażerów z ograniczeniami ruchowymi i podróżnymi z wózkami dziecięcymi - informuje Solaris.

Na koniec dodajmy, że nowy pojazd oferuje też większa pojemność pasażerską. W przestronnym, jasnym wnętrzu pojazdu może jechać nawet 65 pasażerów, siedzących w wygodnych fotelach. To największa liczba miejsc siedzących w tej klasie rodziny Urbino.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
premiera
elektrobus
Solaris

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....