TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Z PolskimBusem do Wiednia i Brna!
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.03.2016 13:03:03 8 komentarzy
Z PolskimBusem do Wiednia i Brna!

PolskiBus otwiera nowy kalendarz połączeń na podróże realizowane między 13 kwietnia a 11 maja. Jednak to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez przewoźnika.

Już od 22 marca mieszkańcy Gdańska, Torunia, Łodzi, Katowic i Krakowa będą mogli komfortowo dotrzeć do przepięknej i niezwykle popularnej stolicy Austrii ? Wiednia oraz do drugiego co do wielkości miasta Czech ? Brna.

Kolejną pozytywną zmianą dla pasażerów będzie dołączenie Elbląga, Ostródy oraz Mławy na trzech kursach w ramach linii P1 Gdańsk ? Warszawa oraz dodanie do linii P2 Bydgoszcz ? Toruń ? Warszawa przystanków we Włocławku oraz w Płocku. Obie linie w zmienionej postaci rozpoczną kursowanie 13 kwietnia. Bilety na te i pozostałe linie w ramach nowego kalendarza można rezerwować już teraz na www.polskibus.com, ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Największą nowością w wiosennym kalendarzu PolskiBus jest uruchomienie dwóch dogodnych kursów dziennie do Wiednia przez Brno, w ramach przedłużenia linii P12. Rozkład jazdy został ułożony w bardzo dogodny sposób. Dzięki temu pasażerowie mają możliwość spędzenia całego dnia w Czechach lub Austrii przyjeżdżając wczesnym rankiem i wracając wieczorem. Ta wiadomość szczególnie ucieszy pasażerów z Krakowa, którzy do tej pory nie mieli możliwości podróżowania z PolskiBus.com do Wiednia. Kursy z Krakowa w kierunku Brna i Wiednia wyjeżdżają o 22:10 oraz 5:00, zaś powrotne kursy z Wiednia realizowane są o 6:05 oraz 16:35.

Od 13 kwietnia nastąpią również zmiany na dwóch trasach krajowych. Do linii P1 Warszawa ? Gdańsk włączone zostaną Mława, Ostróda i Elbląg, do których autokary PolskiBus.com będą wykonywać 3 kursy dziennie. Wyjazdy z Gdańska będą odbywać się o 6:30, 14:30 oraz 23:30, a z Warszawy w kierunku Gdańska o 8:30, 16:30 oraz 23:30. Na trasie Gdańsk - Warszawa pozostaną ponadto 4 kursy bezpośrednie.

Nowe możliwości podróżowania zyskają także mieszkańcy Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i Płocka, które połączy linia P2 kursująca do stolicy 4 razy dziennie. Wyjazdy z Warszawy w kierunku Bydgoszczy będą odbywały się o 8:30, 12:20, 15:30 oraz 18:30. Do Warszawy autokary wyruszą z Bydgoszczy o 6:15, 10:20, 13:50 oraz 17:05.

Na tych liniach pojawi się również możliwość zakupu biletu ze zniżkami ustawowymi.

-?Wiosenny kalendarz przynosi wiele wspaniałych nowości. Jedna z naszych najpopularniejszych linii P12 zostaje przedłużona do Wiednia i Brna. Dogodny rozkład jazdy umożliwia jednodniowe wypady, które są uwielbiane przez naszych pasażerów. Ten sposób znakomicie sprawdza się na niedawno otwartej nowej trasie do Budapesztu i jestem przekonany, że podobnie będzie z Wiedniem i Brnem. Nasza nowa propozycja dotycząca zmian na liniach P1 i P2 powinna również spodobać się mieszkańcom wszystkich miast, które zostają włączone do nowych linii. Dzięki temu pasażerowie zyskują zupełnie nowe możliwości podróżowania w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku!? ? powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
Brno
Wiedeń
 • Piottr – 14.03.2016

  A co z Olsztynem? Kolej wygrała konkurencję?

 • tom – 14.03.2016

  PB idzie dokładnie w tą samą stronę co dawniej Polski Express. Najpierw połączenia bezpośrednie, potem dokładanie przystanków i ciągłe zawieszanie kursów. Autobusy się starzeją więc coraz więcej będzie negatywnych informacji o firmie. Historię polskiego expressu można znaleźć w sieci.

 • tom – 14.03.2016

  2 nowe kursy, 31 skasowanych, bilans jest jeszcze gorszy bo nie liczyłem kasacji z Grudnia m.in. (Olsztyn, Szczecin itp). Przez ostatnie pół roku usunęli około 50 połączeń

 • III – 14.03.2016

  Uuuu.... czyli PB chce doprowadzić do tego, by część pasażerów przesiadła się albo do pociągów albo do tanich linii lotniczych Ryanair.

 • georg – 15.03.2016

  A Olsztyn?

 • gosc 1 – 15.03.2016

  Wlasnie mial byc olsztyn. Od kiedy ruszy?

 • PodróżującySTUDENTAGENCYBUS – 16.03.2016

  Aby wygrać polski Rynek przewozowy trzeba znać jego specyfikę i warunki . A nie kupić tania wersje drogiego autobusu Van Holl i udawać komfort jazdy . To na nasz rynek za mało . Tu trzeba kogoś kto jest miłośnikiem komunikacji w naszym kraju za szefa firmy a faceta w Krawacie po Oxfordzie . Troll Bus traci na braku szacunku dla klienta bo zmienia rozkład co chwile. Nie ma ciekawej oferty cenowej do kolej . Bo kupujesz tanio miastowy i śmigasz IC zamiast ciasnym Trollem w pociągu wyprostujesz się , Pójdziesz na spacer . A w Autobusie nie . Owszem wygodny Autobus z Atrakcyjna cena plus dodatki przyciągnie klijentow a nie ciasny TROLL BUS

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....