TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Z Neobusem szybciej przez przejście w Medyce
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.11.2017 12:50:03 4 komentarze
Z Neobusem szybciej przez przejście w Medyce

Od 1 grudnia 2017 r. rusza połączenie Medyka-Szeginie-Przemyśl-Jarosław, które dwa razy dziennie połączy polsko-ukraińskie przejście graniczne z ogólnopolską siecią autobusową przewoźnika, czyli Warszawę, Radom, Ostrowiec Św. , Rzeszów, Kraków, Kraków Lotnisko Balice, Katowice, Wrocław, Tarnów , Kielce, Piotrków Trybunalski i Łódź.

Zalety?

-"Nasz przystanek w Medyce jest zlokalizowany przy samym pieszym przejściu granicznym, co daje nam dużą oszczędność czasu. Pasażerowie jadący autokarem na Ukrainę spędzają na przejściu granicznym od 3 do 10 godzin, a nawet więcej! Dzięki naszej ofercie, mogą oni przekroczyć przejście graniczne samodzielnie, co zabiera ok. 20 minut, a następnie skorzystać z lokalnego transportu po stronie ukraińskiej. W odwrotną stronę na pasażerów będzie czekał nasz komfortowy autokar, który umożliwi im dojazd do wybranego miejsca w Polsce. Szybciej i wygodniej. Już od 1 grudnia" - zapowiada Marcin Czurczak, wiceprezes zarządu Neobus Polska.

Warto wspomnieć, że wszystkie autokary Neobusu wyposażone w bezpłatny internet, gniazdka 230V , WC , klimatyzację , fotele uchylno-rozsuwane , które wykonane z naturalnego materiału. Kolejne plusy to to program lojalnościowy, możliwość zakupu biletów u kierowcy oraz ulgi ustawowe. Ceny biletów rozpoczynają się od 1zł i są dostępne na stronie przewoźnika.

Polska sieć

Jak podkreśla podkarpacki przewoźnik, w ostatnich dwóch latach firma zainwestowała ok. 20 mln zł w zakup nowych autokarów. Dzięki temu w ciągu blisko 10 lat ta mała rodzinna firma przeobraziła się w duże przedsiębiorstwo przewozowe. rozpoznawalne praktycznie w każdym zakątku kraju. Obecnie autobusy z logo firmy z Niebylca możemy spotkać na liniach:

 • Podkarpacie – Warszawa z częstotliwością do 10 kursów dziennie

 • Podkarpacie – Wrocław z częstotliwością 5 kursów dziennie

 • Podkarpacie – Kraków z częstotliwością 2 kursów dziennie (piątki i niedziele)

 • Podkarpacie – Łódź z częstotliwością 3 kursów dziennie

Z kolei na samym już Podkarpaciu, spółka oferuje możliwość komunikacji z takich miast jak: Rzeszów, Krosno, Iwonicz Zdrój Rymanów Zdrój , Brzozów, Sanok, Lesko, Solina, Polańczyk i Ustrzyki Dolne.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
granica
Neobus
Ukraina
 • TOW – 25.11.2017

  Szkoda że po ukraińskiej stronie granicy nie czeka też komfortowy Neobus.

 • lol – 26.11.2017

  Niestety nowe autobusy VDL są totalnie nieergonomiczne, a siedzenia niewygodne w porównaniu z poprzednimi mercami i setrami neobusa.A najlepsza jest waląca ludziom po oczach w prawie całym autobusie czerwona lampka zajętości kibla uaktywniana ręcznym włącznikiem światła w środku kibla. Oczywiście nikt nie wie, że to światło trzeba wyłączyć żeby zgasić oczowalącą lampkę!

 • Kamyk – 27.11.2017

  @lol w 100% się z Tobą zgadzam. Te nowe VDL-e to jedna wielka lipa i to pod każdym względem. Odkąd pojawiły się to przestałem korzystać z usług neobusa, a szkoda, bo przyjemnie się kiedyś podróżowało. Z kolei polować na mercedesa i setre, bo można czasem trafić na trasiem do w-wy, mi się nie chce.

 • Klient – 01.12.2017

  Podróżuję regularnie i jestem bardzo zadowolony zarówno z Mercedesów jak i nowych VDL. Neobus to markaz doświadczeniem , która wie co dla klienta najlepsze.Z rozmów z kierowcami wiem ,że na początku też mieli złe zdanie odnośnie zmiany marki. Po rocznym użytkowaniu zmienili zdanie i twierdzą ,że są to bardzo praktyczne , bezpieczne , ekonomiczne i niemalże bezawaryjne autobusy. Więc nie jest tak źle z tymi VDL-ami:) ale każdy może mieć swoje zdanie.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....