TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Z Neobusem szybciej przez przejście w Medyce
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.11.2017 12:50:03 4 komentarze
Z Neobusem szybciej przez przejście w Medyce

Od 1 grudnia 2017 r. rusza połączenie Medyka-Szeginie-Przemyśl-Jarosław, które dwa razy dziennie połączy polsko-ukraińskie przejście graniczne z ogólnopolską siecią autobusową przewoźnika, czyli Warszawę, Radom, Ostrowiec Św. , Rzeszów, Kraków, Kraków Lotnisko Balice, Katowice, Wrocław, Tarnów , Kielce, Piotrków Trybunalski i Łódź.

Zalety?

-"Nasz przystanek w Medyce jest zlokalizowany przy samym pieszym przejściu granicznym, co daje nam dużą oszczędność czasu. Pasażerowie jadący autokarem na Ukrainę spędzają na przejściu granicznym od 3 do 10 godzin, a nawet więcej! Dzięki naszej ofercie, mogą oni przekroczyć przejście graniczne samodzielnie, co zabiera ok. 20 minut, a następnie skorzystać z lokalnego transportu po stronie ukraińskiej. W odwrotną stronę na pasażerów będzie czekał nasz komfortowy autokar, który umożliwi im dojazd do wybranego miejsca w Polsce. Szybciej i wygodniej. Już od 1 grudnia" - zapowiada Marcin Czurczak, wiceprezes zarządu Neobus Polska.

Warto wspomnieć, że wszystkie autokary Neobusu wyposażone w bezpłatny internet, gniazdka 230V , WC , klimatyzację , fotele uchylno-rozsuwane , które wykonane z naturalnego materiału. Kolejne plusy to to program lojalnościowy, możliwość zakupu biletów u kierowcy oraz ulgi ustawowe. Ceny biletów rozpoczynają się od 1zł i są dostępne na stronie przewoźnika.

Polska sieć

Jak podkreśla podkarpacki przewoźnik, w ostatnich dwóch latach firma zainwestowała ok. 20 mln zł w zakup nowych autokarów. Dzięki temu w ciągu blisko 10 lat ta mała rodzinna firma przeobraziła się w duże przedsiębiorstwo przewozowe. rozpoznawalne praktycznie w każdym zakątku kraju. Obecnie autobusy z logo firmy z Niebylca możemy spotkać na liniach:

 • Podkarpacie – Warszawa z częstotliwością do 10 kursów dziennie

 • Podkarpacie – Wrocław z częstotliwością 5 kursów dziennie

 • Podkarpacie – Kraków z częstotliwością 2 kursów dziennie (piątki i niedziele)

 • Podkarpacie – Łódź z częstotliwością 3 kursów dziennie

Z kolei na samym już Podkarpaciu, spółka oferuje możliwość komunikacji z takich miast jak: Rzeszów, Krosno, Iwonicz Zdrój Rymanów Zdrój , Brzozów, Sanok, Lesko, Solina, Polańczyk i Ustrzyki Dolne.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
granica
Neobus
Ukraina
 • TOW – 25.11.2017

  Szkoda że po ukraińskiej stronie granicy nie czeka też komfortowy Neobus.

 • lol – 26.11.2017

  Niestety nowe autobusy VDL są totalnie nieergonomiczne, a siedzenia niewygodne w porównaniu z poprzednimi mercami i setrami neobusa.A najlepsza jest waląca ludziom po oczach w prawie całym autobusie czerwona lampka zajętości kibla uaktywniana ręcznym włącznikiem światła w środku kibla. Oczywiście nikt nie wie, że to światło trzeba wyłączyć żeby zgasić oczowalącą lampkę!

 • Kamyk – 27.11.2017

  @lol w 100% się z Tobą zgadzam. Te nowe VDL-e to jedna wielka lipa i to pod każdym względem. Odkąd pojawiły się to przestałem korzystać z usług neobusa, a szkoda, bo przyjemnie się kiedyś podróżowało. Z kolei polować na mercedesa i setre, bo można czasem trafić na trasiem do w-wy, mi się nie chce.

 • Klient – 01.12.2017

  Podróżuję regularnie i jestem bardzo zadowolony zarówno z Mercedesów jak i nowych VDL. Neobus to markaz doświadczeniem , która wie co dla klienta najlepsze.Z rozmów z kierowcami wiem ,że na początku też mieli złe zdanie odnośnie zmiany marki. Po rocznym użytkowaniu zmienili zdanie i twierdzą ,że są to bardzo praktyczne , bezpieczne , ekonomiczne i niemalże bezawaryjne autobusy. Więc nie jest tak źle z tymi VDL-ami:) ale każdy może mieć swoje zdanie.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....