TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Z Lux Express taniej do Budapesztu
InfoBus.pl - Opublikowano: 06.10.2016 14:31:32
Z Lux Express taniej do Budapesztu

Stolica Węgier to świetne miejsce na krótki odpoczynek i złapanie oddechu. Jeśli kochasz zabytki i chcesz spróbować, jak bardzo ostra jest węgierska kuchnia, powinieneś skorzystać z najnowszej promocji Lux Express!

  • Okres sprzedaży: 06.10.2016 i 07.10.2016

  • Okres podróży: 10.10.2016 ? 06.11.2016

Trasy i ceny: Kraków - Budapeszt 24 zł i 34 zł

Kod promocyjny: langosz

*Warunki promocji:

? Liczba biletów promocyjnych jest ograniczona.

? Bilety promocyjne nie podlegają zwrotowi.

? Bilety promocyjne nie podlegają wymianie na inne bilety promocyjne.

? Aby zmienić datę podróży lub nazwisko pasażera należy uiścić różnicę w cenie pomiędzy ceną promocyjną a standardową; taką zmianę należy dokonać przez podróżą.

? Dana promocja obejmuje określoną pulę biletów na dany przejazd. Przystanek końcowy może zostać zmieniony w obrębie jednego miasta. Taka zmiana może zostać naniesiona po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta najpóźniej godzinę przed odjazdem.

CO WARTO ZOBACZYĆ W BUDAPESZCIE?

? łaźnie termalne ? podczas pobytu w stolicy Węgier polecamy zwłaszcza odwiedziny w słynnych secesyjnych Łaźniach Gellerta. Alternatywą mogą być również zabytkowe Łaźnie Széchenyi. Niezależnie od wybranej lokalizacji, całodniowe wodne lenistwo jest świetną opcją dla każdego, kto szuka spokoju, pragnie się zrelaksować czy też wesprzeć leczenie różnych dolegliwości.

? Hala Targowa ? zlokalizowany w Peszcie prawdziwy raj dla zakupoholików, poszukiwaczy oryginalnych pamiątek czy wszystkich osób, które mają ochotę spróbować lokalnych smakołyków.

? Muzeum Terroru ? zdecydowanie jedno z najlepszych i najbardziej wstrząsających muzeów w Budapeszcie. Interaktywna i mocno multimedialna wystawa stała przedstawi Ci wszystkie aspekty życia w Węgrzech w okresie nazizmu i stalinizmu. Wizytę w tym muzeum polecamy szczególnie miłosnikom historii oraz osobom zainteresowanym dziejami Węgier.

? Zamek Królewski w Budapeszcie ? budowla z bujną przeszłością - wielokrotnie przebudowywana i poddawana procesom renowacji, obecnie zachwyca turystów. Jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc w Budapeszcie ? w budynku zamku mieści się muzeum i galeria, ale to, co najbardziej przyciąga odwiedzających to miejsce, to niesamowity widok na całe miasto.

? Buty nad Dunajem ? znany pomnik węgierskiego Holocaustu, który powstał, by upamiętnić miejsce egzekucji wielu węgierskich Żydów i przeciwników nazizmu. Warto zobaczyć na własne oczy.

? Most Łańcuchowy ? XIX. wieczny, zabytkowy most łączący Budę z Pesztem. Jest to jeden z najlepszych punktów widokowych w mieście oraz prawdziwy symbol Budapesztu. Jeśli jeszcze nie masz zdjecia ze słynnymi posągami lwów, z pewnością musisz to nadrobić!

? Wyspa Małgorzaty ? miejsce idealne na długi romantyczny spacer, rodzinny piknik czy aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Dodatkowo, na wyspie znajduje się słynna Grająca Fontanna i ruiny starego klasztoru.

? Zamek Vajdahunyad i Pomnik Anonimusa ? kolejna propozycja dla miłośników historii, ciekawej architektury i zabytków. Warto wybrać się tam na spacer w słoneczny dzień, oraz sprawdzić, jaką książkę czyta Anonimus.

? Miłośnikom życia nocnego z pewnością przypadną do gustu słynne puby w ruinach ? jednym z najciekawszych miejsc na imprezowej mapie Budapesztu jest m.in. klub z ponad 15 letnią historią, Szimpla Kert. Musisz koniecznie odwiedzić to miejsce, jeśli chcesz przeżyć niezapomniany wieczór, lubisz międzynarodową atmosferę, a także nie przeszkadza Ci wystrój wnętrz stowrzony z przypadkiem znalezionych przedmiotów.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lux Express
promocja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...