TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Yutong elektryzuje Chile. 100 e-busów
- Opublikowano: 27.12.2018 11:00:01
Yutong elektryzuje Chile. 100 e-busów

Chiński Yutong Bus - marka znana nam m.in. z floty PKM Jaworzno - podpisał umowy na dostawę 100 w pełni elektrycznych autobusów do Chile.

Sto w pełni elektrycznych autobusów zostanie wykorzystanych przez Buses Vule i STP Santiago w systemie transportu publicznego w Santiago. Dostawa pojazdów przez Yutong zbiega się w czasie z wdrożeniem przez chilijski rząd ekologicznej polityki rozwoju miejskiego, której część zakłada wymianę autobusów miejskich na nowe pojazdy zasilane odnawialnymi źródłami energii do roku 2050.

Yutong dostarczy do Chile model E12 z baterią o pojemności aż 324 kWh. Pojazd wyposażony jest też w ładowarkę 150 kW DC, przez co ładowanie jest szybsze i łatwiejsze. Naładowanie autobusu do pełna zajmuje ok 2 godzin. Zakładając ciągłe wykorzystanie pojazdów, mogą być one ładowane w niższej cenie nocą, co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów operacyjnych.

-"Już od 13 lat wzmacniamy naszą obecność w Chile, wdrażając model Yutong zakładający dostosowanie produktów, akcesoriów, finansowanie i kompleksową ochronę w służbie zróżnicowanych klientów na różnorodnych rynkach" – skomentował Chang Hao, zastępca kierownika generalnego rynków zagranicznych w Yutong.

Yutong o sobie

Yutong zajmuje pierwsze miejsce pośród chińskich eksporterów autobusów do Ameryki Łacińskiej już od trzech lat. Jak do tej pory firma dostarczyła 20 635 autobusów na ten kontynent, stanowiąc tym samym 54% chińskich eksportów w tym sektorze, co tylko potwierdza wiodącą pozycję firmy na kontynencie. 

Aby obsługiwać autobusy już w użytku w Chile, firma Yutong otworzyła siedem stacji serwisu pojazdów z partnerami w celu zapewnienia kompleksowych usług i szkoleń operacyjnych.

W 2017 r. chiński producent sprzedał całkowitą liczbę 67 568 dużych i średnich autobusów, w tym 24 865 pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii. Firmie udało się wejść na rynki Wielkiej Brytanii, Francji, Chile, Bułgarii, Islandii i Makao w Chinach.

Zdaniem Chińczyków, Yutong Bus ma 30% udział w autobusowym rynku w Chinach i ponad 15% na całym świecie.Yutong Bus to pierwsza firma produkująca autobusy w Chinach, która została notowana na giełdzie (symbol: 600066), licząc 33,2 miliardy juanów obrotu w 2017 r.

Łącznie do tej pory firma sprzedała ponad 100 000 pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
elektrobus
Yutong
Chile
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....