TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Włosi dezynfekują autobusy. Przez wirusa
INFOBUS.PL - Opublikowano: 25.02.2020 17:00:08
Włosi dezynfekują autobusy. Przez wirusa

Trwa nadzwyczajna dezynfekcja autobusów i rozdawanie masek ochronnych dla pracowników firm autobusowych w północnych Włoszek. Wszystko przez epidemię koronawirusa. Całą akcją koordynuje stowarzyszenie firm transportowych ASSTRA.

Wyjątkowa akcja ma na celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa swoim pasażerom i pracownikom przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa we włoskich firmach transportowych. ASSTRA, stowarzyszenie operatorów transportu publicznego o pilne spotkanie z Ministrami Transportu, Zdrowia i Ochrony Ludności w celu powołania grupy roboczej w celu koordynacji działań na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz pasażerów klientów .

Przewoźnicy podejmują nadzwyczajne środki zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia. SETA, która obsługuje transport miejski i podmiejski w Modenie, Reggio Emilia i Piacenza, od niedzieli dezynfekuje wszystkie pojazdy zgodnie z planem awaryjnym. Po każdym powrocie do zajezdni i przed oddaniem do eksploatacji następnego dnia pojazdy są dezynfekowane chlorem lub produktami na bazie alkoholu, ze szczególnym uwzględnieniem części, z którymi najczęściej dotykają pasażerowie i pracownicy . Czyszczenie wnętrza jest połączone z innymi nadzwyczajnymi środkami higieny w celu ochrony powietrza w autobusie za pomocą określonych produktów na bazie chloru i ozonu. Przeprowadzane jest również wyjątkowe czyszczenie filtrów powietrza, systemów grzewczych i klimatyzacyjnych.

Podobne codzienne czyszczenie i dezynfekcja przeprowadzane są w publicznie dostępnych pomieszczeniach.

Trieste Trasporti codziennie dezynfekuje wszystkie pojazdy przy użyciu produktów na bazie chloru. Ponadto wyposaży wszystkich pracowników mających kontakt z pasażerami, rękawice i maskę ochronną FFP2 (wyposażoną w specjalny filtr). Urządzeń ochronnych można używać tylko wtedy, gdy pracownik wejdzie w kontakt z ludźmi w widocznym lub podejrzewanym stanie lub gdy poprosi o pomoc. Wszystkie te przypadki należy zgłaszać na linię alarmową. Firma zawiesiła wszystkie szkolenia i kursy do 1 marca i tylko z powodów zapobiegawczych. Nie ma jeszcze powodu do żadnych alarmów w Trieście.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Włochy
ASSTRA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....