TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Wielka wyprzedaż w PKS Ciechanów. 112 autobusów!
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.04.2018 10:44:29
Wielka wyprzedaż w PKS Ciechanów. 112 autobusów!

Mobilis z końcem czerwca likwiduje PKS Ciechanów, ale już teraz wystawia całą jego flotę na sprzedaż. Do dzisiaj, 16 kwietnia, można złożyć ofertę na zakup jednego autobusu, bądź też całego taboru Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Ciechanowie. Otwarcie ofert zaplanowano na wtorek (17 kwietnia).

To jedna z największych wyprzedaży taboru autobusowej w naszej historii. Razem to 112 pojazdów, z czego najstarszy liczy sobie 33 lata (to Mercedes-Benz O303 z rocznika 1988), a najnowszy 5 lat (Scania Touring z rocznika 2013)

Generalnie oferta dotyczy przeróżnych modeli i roczników. W skrócie to mobilna historia naszej branży w ciągu ostatnich 20 lat. Znajdziemy tutaj modele Mercedes-Benz O303 (20 szt.) z Bundeswehry, które w swoim czasie były bardzo popularne w polskich PKS-ach. Oczywiście do tego dochodzi klasyczny trzon w postaci Autosan H9 (23) z najstarszym modelem z 1988 r. plus Autosan H10-10 (2), Autosan A10-10 (9) i Jelcz T120 (3). Nowsze czasy reprezentują Kapeny z modelami C50 (12) i Urby (4). Rodzynkami są egzemplarze Solaris Urbinetto 10 z 2003 r. czy Solbus SL11 z 2007 r.

Sprzedający nie informuje o cenach poszczególnych modeli, jednak już teraz można założyć, że największym wzięciem będą cieszyły się na pewno autokary Scania Touring (7) z 2013 r. , Iveco Crossway 10,6 (5) z 2011 r. i Iveco Arway (2) z 2013 r.

PKS Ciechanów będzie przyjmował oferty do 16 kwietnia do godz. 15:00 w swojej siedzibie przy ul. Płockiej 13. Komisyjne otwarcie ofert zaplanowano na wtorek (17 kwietnia). Warunkiem udziału w postępowaniu jest wpłata Wadium na konto sprzedającego w kwocie 1000 zł za jedną składaną ofertę dotyczącego, jednego konkretnego pojazdu. W  przypadku kupujących więcej niż 7 autobusów, likwidatorzy PKS Ciechanów dopuszczają możliwość ustalania indywidualnych terminów i zasad płatności.

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży pojazdów można uzyskać TUTAJ 

Przypomnijmy, że przewoźnik przestanie świadczyć usługi transportowe na terenie Mazowsza z dniem 30 czerwca, o czym pisaliśmy w InfoBusie TUTAJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Mobilis
PKS Ciechanów
 • Kamil Gębala – 16.04.2018

  To samo w Ostrołęce i Mrągowie

 • PKS INFO – 16.04.2018

  Obecnie jest 112 pojazdów, a kilka dni temu było 128. Poza tym tak jak kolega wyżej napisał PKS Ostrołęka, Mrągowo oraz Mińsk Mazowiecki również sprzedają swoje wozy, do tego centrala wystawiła na sprzedaż także autobusy Scania Higer A30, którymi kilka lat temu chwaliła się między innymi na Waszym portalu. Więc podsumowując Mobilis wystawił na sprzedaż ponad grubo ponad 200 autobusów, a to dopiero początek.

 • Aleksander Kierecki – 16.04.2018

  Facebookdzięki – napiszemy o tym.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....