TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Wielka akcja czeskiego FlixBusa. Wesprzeć autobusową turystykę!
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.09.2020 09:00:35
Wielka akcja czeskiego FlixBusa. Wesprzeć autobusową turystykę! fot. FlixBus

Czeski FlixBus rozda ponad 1000 bezpłatnych biletów wśród tych, którzy dołączą do programu i pomogą rozpowszechniać zieloną inicjatywę na portalach społecznościowych.

Dodatkowo platforma daje 30% zniżki dla lojalnych klientów podróżujących ekologicznymi autobusami, którzy kupili bilety przed 27 września.

Cała akcja dotyczy podróży w październiku i listopadzie.

Wesprzeć turystykę

Inicjatywa czeskiego FlixBusa ma na celu wsparcie krajowej turystyki autokarowej. Jak mówi rzeczniczka FlixBus Czechy Martina Čmielová: -"Chcemy w ten sposób pomóc podmiotom turystycznym, które najbardziej ucierpiały w wyniku kryzysu i do końca roku mogą stanąć w obliczu olbrzymich trudności finansowych. Przedłużając sezon turystyczny przynajmniej do końca października, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, dajemy regionom szansę na szybszą odbudowę po wiosennym kryzysem i wakacyjnym braku zagranicznych gości".

Turystyka to jeden z sektorów najbardziej dotkniętych kryzysem koronawirusa w Czechach. Według tamtejszego Urzędu Statystycznego w II kwartale z "obiektów zbiorowego zakwaterowania" skorzystało 988 tys. gości, w tym 861 tys. z kraju i 127 tys. z zagranicy. To oznacza spadek o 70% spadek w przypadku turystów krajowych i o 96% w przypadku klientów zagranicznych w porównaniu z rokiem poprzednim.

-"Każdy z nas może przyczynić się do ożywienia czeskiej gospodarki i turystyki decydując się na kolejny wyjazd w tym roku. Ponadto podróżowanie po głównym sezonie jest korzystniejsze finansowo i dostarczy bardziej intensywnych wrażeń "- dodaje Čmielová.

Z maseczką!

Przy okazji FlixBus przypomina o prewencyjnych środkach bezpieczeństwa. Wsiadanie do autobusu jest możliwe tylko przez tylne drzwi, gdzie pasażerowie mają dostęp do dezynfekcji rąk. Zgodnie z najnowszymi czeskimi przepisami, od 1 września pasażerowie także w transporcie międzymiastowym zobowiązani są do podróżowania w maseczkach.

Odprawa przed odjazdem autokaru odbywa się za pomocą telefonów komórkowych. Kierowcy przypominają pasażerom o zachowaniu odpowiednich odległości podczas wsiadania do autobusu. Dezynfekcja i wentylacja pojazdów po każdej podróży odbywa się zgodnie z instrukcjami dezynfekcji zgodnie z przepisami i zarządzeniami Światowej Organizacji Zdrowia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
FlixBus
Czechy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....