TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Warsaw Bus Expo: Premiera bileterki Posnet
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.03.2016 13:14:57
Premiera nowoczesnej bileterki na Bus Expo

Zakup biletu miesięcznego w autobusie, reklamy na paragonach, sprzedaż biletów przy pomocy tabletu czy smartfona to tylko kilka nowości w branży przewozów pasażerskich. Wszystko to jest możliwe dzięki Temo HS Biletrce ? nowości z oferty Posnet ? polskiego producenta m.in. kas i drukarek fiskalnych. Firma obecna jest na rynku od kilkunastu lat.

Urządzenie Posnet pojawiło się na rynku w marcu b.r., a wraz z nim możliwość stworzenia pierwszego systemu POS dla autobusów, busów i innych tego typu przewoźników. Rozwiązanie polega na bezprzewodowym połączeniu (przez bluetooth) drukarki fiskalnej Posnet Temo HS z dedykowaną aplikacją na urządzeniu typu smartfon czy tablet.

Mierząca niecałe 13 cm oraz ważąca 315 g drukarka fiskalna firmy Posnet może współpracować z dowolną aplikacją przeznaczoną do sprzedaży biletów przewozu pasażerskiego. Funkcjonalności systemu można dowolnie rozwijać i dostosowywać do bieżących potrzeb przewoźnika.

-Pierwszym oprogramowaniem, z którym współpracuje nasza drukarka fiskalna jest aplikacja e-bileterka. Dzięki niemu po raz pierwszy pasażerowie mają możliwość m.in. wykupienia biletu miesięcznego u kierowcy autobusu ? komentuje Robert Szmidt Dyrektor Handlowy ds. Kluczowych Klientów w firmie Posnet.

Aplikacja e-bileterka umożliwia m.in. przechowywanie danych w chmurze, a za tym idą kolejne nowe możliwości. Należą do nich łatwe wykupywanie biletów na przystankach pośrednich, czy bieżący dostęp przewoźnika do wszystkich danych sprzedażowych.

Samo urządzenie firmy Posnet umożliwia również drukowanie grafik oraz kodów kreskowych i 2D na biletach ?Wartością dodaną dla przewoźnika jest niewątpliwie wydruk dodatkowej reklamy, czy informacji na paragonach. Może się tam znaleźć np. logo firmy, bon promocyjny, albo zaszyfrowany w QR kodzie link do strony internetowej ? dodaje Robert Szmidt.

Możliwości urządzenia nie ograniczają się jedynie do sprzedaży biletów. Za jego pomocą przewoźnik może sprzedawać pasażerom również inne artykuły tj. np. napoje, czy przekąski.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warsaw Bus Expo
Posnet
bileterka
targi
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....