TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Warsaw Bus Expo: Otokar zapowiada elektrycznego Kenta [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 29.03.2019 13:00:17
Warsaw Bus Expo: Otokar zapowiada autobus elektryczny [FILM]

Zdaniem Tomasza Talarka z Otokar Polska ten rok będzie należał do tureckiego producenta, który już w czerwcu - na Kongresie UITP - pokaże 12-metrowy w pełni elektryczny autobus Kent Electric, a na październikowym Busworld 2019 zobaczymy całą nową rodzinę pojazdów międzymiastowych.  Zapowiada się ciekawie.

Na nadarzyńskich targach tradycyjnie wystawił się polski przedstawiciel Otokara, czyli firma Bus Trans Technik. Wewnątrz hali mogliśmy zobaczyć autobusy:

  • miejski midibus Vectio C w barwach Arriva Warszawa, który jest jednym z 34 egzemplarzy pojazdów tego typu jeżdżących od końcówki grudnia po stolicy. Zdaniem Otokar pojazdy świetne się spisują, a kierowcy są zadowoleni z mocnego napędu;

  • turystyczny midibus Navigo T wyposażony w specjalną windę dla wózka inwalidzkiego. Podobny pojazd w tym roku odebrała miasto Gorzyce w wersji przystosowanej do przewozu aż 7 wózków. Misja i komfort.

  • turystyczny midibus Ulyso T, który w tym roku będzie obchodził dwa lata od momentu debiutu i jednocześnie stanie się protoplastą nowej serii pojazdów producenta .

Premierowe zapowiedzi

Ulyso T już w momencie debiutu w Kortrijk 2017 był wyrazem nowego języka designu w portfolio tureckiego producenta w zakresie konstrukcji autobusowych. W tym roku zobaczymy kolejne pojazdy, która mają nawiązywać do jego stylistyki. Wielka premiera nowej rodziny międzymiastowej Otokara jest przewidziana na październikowe targi Busworld 209 w Brukseli.

Wcześniej - na czerwcowym Kongresie i Wystawie UITP w Sztokholmie - Otokar zaplanował debiut 12-metrowego, niskopodłogowego autobusu miejskiego Kent w wersji elektrycznej. To długo oczekiwana premiera po pokazie w 2017 pierwszego modelu Vectio C w wersji electric.

Równolegle Otokar zapowiada szersze wejście w gazomobilność i opracowanie całej swojej niskopodłogowej rodziny Kent w modele zasilane właśnie CNG. Według najnowszych planów powstać zarówno wersja 10-metrowa, jak i 12 i 18-metrowa. O szczegółach, a także o ofercie Otokar Polska na targach Warsaw Bus Expo - Tomasz Talarek.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Warsaw Bus Expo
Otokar
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....