TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Wakacyjny sojusz: PolskiBus razem z Arriva
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.06.2016 14:21:48
Wakacyjny sojusz: PolskiBus z Arriva

PolskiBus, po firmach Żak Express i FlixBus, znalazł kolejnego transportowego partnera i to jakiego! To firma Arriva , który wzbogaca ofertę ?czerwonych? autobusów o 18 linii ? do nadmorskich i górskich kurortów. Idealnie na wakacje!

Pierwsze kursy ? na nowych dodatkowych połączniach ? będą realizowane już od 1 lipca, bilety są dostępne na stronie www.polskibus.com oraz na http://www.arrivabus.pl/pl. Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary Arriva Bus Transport. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Arriva Bus Transport.

Mówią obie strony

-?Z przyjemnością informuję, że kolejny przewoźnik dołącza do naszej platformy. Wspólna filozofia, wartości oraz prokonsumenckie nastawienie pozwoliły na nawiązanie tak interesującej współpracy. Połączenie sił z firmą Arriva jest kolejnym krokiem w konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju PolskiBus.com, która zakłada stałą współpracę z partnerami biznesowymi oraz systematyczne rozwijanie własnej oferty. Bardzo doceniamy 18-letnie doświadczenie firmy Arriva i jesteśmy przekonani, że nasi Pasażerowie pokochają nowe, niezwykle interesujące kierunki, które możemy wspólnie zaoferować. Jestem przekonany, że dzięki rozpoczętej współpracy najwięcej zyskają Pasażerowie, którzy od teraz mogą planować swoją podróż do nowych lokalizacji w atrakcyjnych cenach? ? powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

- ?Dołączając do grona partnerów PolskiBus.com mamy możliwość dotarcia do nowej grupy Klientów za pośrednictwem nowego kanału sprzedaży biletów jakim jest popularna strona internetowa www.polskibus.com. Uzupełniając dotychczasową ofertę PolskiBus.com chcieliśmy dać Pasażerom dostęp do połączeń, które cieszą się olbrzymią popularnością zarówno latem jak i zimą. Kursy w rejon Mazur, gór oraz nad morze dostępne są w naszej ofercie przez cały rok. Zależy nam na zadowoleniu oraz zaufaniu podróżnych i mamy nadzieję, że w przyszłości liczba naszych Pasażerów będzie stale rosła.? ? mówi Krzysztof Liszewski, Dyrektor ds. Rozwoju Arriva Bus Transport Polska.

Nad morze i w góry

W ramach nawiązanej współpracy z Arriva Bus Transport Polska, klienci PolskiBus.com zyskują nowe, atrakcyjne połączenia. Do stolicy dojadą mieszkańcy Węgorzewa, Giżycka, Piszu, Kętrzyna, Mrągowa, Piecek, Ostrołęki, Pułtuska, Białowieży, Hajnówki i Bielska Podlaskiego. W ramach nowego rozkładu jazdy Arriva będzie świadczyła też usługi na trasach Węgorzewo ? Gdańsk, Rzeszów ? Ustrzyki Górne, Rzeszów ? Wetlina, Rzeszów ? Polańczyk. Już wkrótce do oferty PolskiBus.com zostanie włączona trasa Kołobrzeg ? Zakopane. Natomiast dotychczasowi klienci Arrivy zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus. Dodajmy, że Arriva Bus Transport Polska jest obecna na rynku przewozów osób w ruchu lokalnym, regionalnym i komunikacji miejskiej od 1998 roku. Obecnie posiada 17 oddziałów zlokalizowanych w 8 województwach w Polsce. Odpowiadają one za organizację transportu lokalnego i regionalnego. W 2015 roku na terenie całej Polski z naszych usług skorzystało ponad 22 miliony pasażerów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
Arriva
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...