TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Volvo i Sunsundegui jadą do Dubaju. 373 autobusy!
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.06.2019 08:00:57
Volvo i Sunsundegui jadą do Dubaju. 373 autobusy!

Dubaj z kolejnym gigantycznym zamówieniem – tym razem na autobusy na podwoziach Volvo z zabudową Sunsundegui. To jak do tej pory największy zakup pojazdów miejskich z silnikami Euro 6 na Bliskim Wschodzie.

W czerwcu Volvo Buses i lokalny partner – firma Famco Al Futtaim Auto & Machinery Co (Famco) zostały wybrane do dostawy 373 autobusów miejskich dla Dubai Roads and Transport Authority (RTA). To największe, jak do tej pory zamówienie na autobusy na podwoziach Volvo w Dubaju i największy w historii zakup autobusów miejskich Euro 6 w regionie Bliskiego Wschodu. Dzięki temu najnowszemu zamówieniu flota autobusowa Volvo w Dubai RTA wzrośnie do 571 pojazdów.

RTA cały czas inwestuje znaczne środki w transport publiczny, mając na celu uczynienie go pierwszym wyborem dla mobilności w Dubaju. Dzięki najnowszemu zamówieniu liczba autobusów w emiracie wzrośnie o prawie 30%.

Sprawdzone B8RLE

Dubajskie najnowsze autobusy będą bazować na niskowejściowych podwoziach B8RLE Euro 6 z nadwoziami Sunsundegui SB3. Będą to pierwsze w historii miejskie autobusy Euro 6 w Dubaju. Dostawy są planowane od III kw. 2019 r. do II kw. 2020 r. Kontrakt obejmuje także 10-letnią kompleksową umowę serwisową, w tym również opony i akumulatory.

-"Jesteśmy bardzo dumni, że Dubai Roads and Transport Authority po raz kolejny stawia się w Volvo Buses. Przetarg ten został oparty na kryterium 10-letniego całkowitego kosztu posiadania, w tym koszty paliwa i koszty operacyjne. Volvo okazało się mieć najbardziej konkurencyjną ofertę. Podwozie B8RLE Euro VI jest dobrze sprawdzoną platformą i nadal wyznacza standardy przemysłowe w zakresie oszczędności paliwa, właściwości jezdnych i kosztów eksploatacji" - powiedział.

Z ESP

Autobusy zaprojektowano tak, aby spełniały wysokie wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa pasażerów, kierowców i użytkowników dróg. Standardowe wyposażenie obejmuje także elektroniczne hamulce Volvo i ESP (Electronic Stability Program). Autobusy będą także wyposażone w najwyższy poziom inteligentnych systemów transportowych (ITS) do śledzenia floty. Autobusy będą również wyposażone w nowoczesne systemy wspomagania kierowcy i monitorowania, takie jak zmęczenie kierowcy i pakiet Volvo I-coaching.

Dla pasażerów przygotowano luksusowe wyposażenie wnętrza - z luksusowymi ergonomicznymi siedzeniami i wygodnymi akcesoriami, takimi jak ładowanie USB. Autobusy będą zgodne z ITxPT, systemem umożliwiającym interoperacyjność między systemami informatycznymi w transporcie publicznym.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Volvo
Sunsundegui
Dubaj
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....