TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

VDL dostarcza 65 busów na Cypr
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.08.2020 18:00:23
VDL dostarcza 65 busów na Cypr

VDL Bus & Coach dostarczy 65 autobusów dla Cyprus Public Transport (CPT). Na całkowite zamówienie składa się 15 sztuk VDL MidCity i 50 VDL MidEuro.

Niedawno dostarczono pierwsze 4 MidCity spośród 65 wszystkich pojazdów. Nowy przewoźnik autobusowy CPT jest operatorem w okręgu Nikozja i Larnaka. Umowa z przewoźnikiem zaczęła obowiązywać od 5 lipca i została zawarta na okres 10 lat.

Przeznaczenie autobusów

15 MidCity będzie działać głównie w historycznej stolicy Nikozji oraz na cichych trasach przez Larnakę, gdzie zapotrzebowanie zmienia się w sezonie zimowym i letnim. Z kolei 50 VDL MidEuro będzie użytkowanych na mniej zaludnionych obszarach, gdzie te autobusy są jedynym środkiem transportu publicznego dla lokalnych mieszkańców.

Julio Tironi, dyrektor generalny CPT, z przyjemnością wypowiadał się o świadczeniu regularnych usług na Cyprze nowymi, nowoczesnymi niskopodłogowymi autobusami: "Jesteśmy przekonani, że nasz klient doceni nowoczesny design i komfort tych autobusów i nie możemy się doczekać dostawy pozostałych 61 pojazdów".

"Jestem bardzo dumny, że nasze VDL MidCity i VDL MidEuro wkraczają na ten nowy rynek na Cyprze. Dostawa tych wszechstronnych pojazdów pokazuje, że VDL Bus & Coach dzięki swoim różnorodnym produktom może zapewnić właściwe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb transportowych" - powiedział Mark Francot, dyrektor VDL Bus Venlo, firmy produkcyjnej VDL Bus & Coach odpowiedzialnej za segment mini i midi.

VDL MidCity

15 VDL MidCity zostało opracowanych w całości do transportu publicznego i ma wielofunkcyjną sekcję z niską podłogą, która jest idealna na przykład do miejsc stojących lub wózków inwalidzkich. Dzięki ekonomicznemu, przyjaznemu dla środowiska silnikowi i optymalnym opcjom rozplanowania wnętrza, MidCity jest pojazdem specjalnym na słabo zaludnione obszary. Dzięki kompaktowym wymiarom MidCity jest idealnym pojazdem do transportu w centrach miast i aglomeracjach. Pojazdy dla CPT mają 14 miejsc siedzących, 11 miejsc stojących i miejsce na wózek inwalidzki oraz rampę. Dzięki temu pojazdy są łatwo dostępne dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych. Ponadto pojazdy posiadają złącza USB, konsolę biletową obok kierowcy oraz podwójne drzwi o szerokości 1240 mm. Autobusy posiadają najszersze drzwi w tym segmencie, co gwarantuje szybki i łatwy przepływ pasażerów.

VDL MidEuro

VDL MidEuro to kompaktowy autobus, który jest w pełni przystosowany do segmentu luksusowego transportu pasażerskiego. To idealny pojazd do podróżowania w małych grupach. Jednak dzięki przyjaznemu dla środowiska silnikowi i optymalnym opcjom układu wnętrza, MidEuro może być również używany jako opłacalny i wszechstronny pojazd do regularnych usług. 50 VDL MidEuro dla Cypru będzie wyposażonych w 17 miejsc dla pasażerów, 1 miejsce dla kierowcy i 1 miejsce obok kierowcy. Przesuwając siedzenia w pojeździe, można stworzyć miejsce na wózek, co zwiększa elastyczność VDL MidEuro. Pojazd jest również wyposażony w elektryczne drzwi przesuwne oraz elektrycznie wysuwany stopień wejściowy, który kierowca może obsługiwać za pomocą deski rozdzielczej. Ponadto, pojazdy będą wyposażone w złącza USB zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, a płatności za bilety będzie można dokonywać za pośrednictwem konsoli biletowej znajdującej się obok kierowcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
VDL
Cypr

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....