TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Van Hool świętuje pierwszą setkę EX-ów
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.02.2016 18:00:46
Van Hool świętuje pierwszą setkę EX-ów - EX 16 H RHD

Belgijski producent autobusów pochwalił się przekroczeniem poziomu stu wyprodukowanych autokarów Van Hool EX, które produkowane są w nowym zakładzie w Macedonii. Rozszerzył się także zakres turystycznej rodziny o trzyosiowe modele EX16 H i EX 17 H. Niedawno także pierwszy EX trafił na rynek w Wielkiej Brytanii (EX16 H). To tyle w telegraficznym skrócie, a teraz czas na szczegóły.

Sto w rok

Rok po uruchomieniu produkcji ekonomicznej serii autokarów EX w swoim nowym zakładzie w Macedonii, belgijski Van Hool sprzedał już ponad 100 tego typu pojazdów. Trafiły one głównie do firm transportowych z Belgii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Szwajcarii. Ich najważniejsza zaleta to uniwersalność zastosowania ? od długich tras międzymiastowych po okazjonalne wycieczki.

Warto dodać, że ciągu tego roku rodzina EX się znacząco poszerzyła ? głównie za sprawą elastycznej konstrukcji modułowej i dobrego odzewu ze strony klientów. W pierwszym etapie w ofercie Van Hool-a znalazły się dwa podstawowe modele: dwuosiowy EX15 H (12 480 mm / 55 + 1 + 1) i trzyosiowy EX16 M (13 260 mm / 61 + 1 + 1 o wysokości 3675 mm), do których następnie dołączyły kolejne wersje trzyosiowe: EX16 H (13385 mm / 59 + 1 + 1) i EX17 H (14,22 / 65 + 1 + 1). Wysokość wersji H to 3805 mm. W opcji ? do wszystkich modeli - możemy m.in. domówić WC, wąskie lub szerokie środkowe drzwi oraz windę dla wózków inwalidzkich. Cała gama EX napędzana jest silnikiem Paccar (DAF) MX11 Euro 6 o mocy 290kW / 394KM lub 320kW / 436KM i może być wyposażony w szeroką gamę funkcji bezpieczeństwa, w tym EBS3, AEBS, ESC, ABS, ACC i LDW.

Cztery w gamie

-?Z zadowoleniem przyjmujemy te wyniki handlowe ? mówi Filip Van Hool, prezes Van Hool NV. - Mimo, że jesteśmy obecni na autokarowym rynku od ponad 70 lat zdajemy sobie sprawę, ze teraz ? z nowym produktem EX ? musimy na nowo zdobyć zaufanie naszych klientów. Ważne dla nas było rozszerzenie oferty EX o dwa kolejne trzyosiowe autokary oraz wersję dostosowaną do lewostronnego ruchu dla Wielkiej Brytanii. To oznacza, że zakres EX jest kompletny, co otwiera przed nami nowe szanse na rozwój sprzedaży.?

Jak podkreśla Van Hool, autobusy EX zostały zaprojektowane i opracowane w macierzystej siedzibie fabryce w Koningshooikt (Belgia), a produkowane są w zakładzie w Skopje (Macedonia).

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Van Hool
EX

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....