TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

TRANSEXPO: Kiel z konsolą w siedzeniu
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.10.2018 10:00:04
TRANSEXPO: Kiel z konsolą w siedzeniu

Firma Kiel Polska zaprezentuje w Kielcach swoją szeroką ofertę autobusowych siedzeń, spełniających wszystkie wymagania. pasażerów - od miejskich foteli "City" przez regionalną linię "Intercity" po luksusowe siedzenia "Coach".

Opis nowości zaczynamy od specjalności polskiej spółki, czyli siedzeń miejskich. Jej najnowszy produkt to wszechstronny, bezpieczny i wyjątkowo lekki fotel Citos, który - co ważne - został zaprojektowany i wdrożony do produkcji w zakładzie w Nowym Tomyślu.

Najprostszym wariantem jest Citos 10 (poziom komfortu 1) z plastikową wkładką tkaniny. Potem mamy Citos 20 (poziom komfortu 2) z tkaniną ale bez pianki. Citos 30 (poziom komfortu 3) oferuje piankę 10 mm z tyłu i piankę 15 mm na siedzisku. Ten model jest również dostępny z podgrzewanymi siedzeniami i portem USB. Wariant Citos 40 (poziom komfortu 4) oferuje 40 mm piankę w oparciu i piankę 40 mm na siedzisku. Wszystkie cztery poziomy komfortu są dostępne w obu szerokościach siedzeń od 420 mm do 450 mm.

Specjalna konstrukcja Citos sprawia, że ​​jest on szczególnie bezpieczny: dwuczęściowa skorupa została tak zaprojektowana, aby odkształcać się w razie uderzenia, aby nie pękała i nie tworzyła niebezpiecznych, ostrych krawędzi. Dodając do tego dobry stosunek ceny do jakości, Citos staje się prawdziwym miejskim bestselerem Kiela. I to nie tylko w Polsce.

Ligero 1000 z konsolą

W Kielcach zobaczymy też popularny fotel Ligero 1000 do autobusów międzymiastowych, który teraz oferowany jest też z konsolą multimedialną. Jest to odpowiedź na coraz częstsze korzystanie przez pasażerów ze smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Konsola to półokrągły uchwyt na górnej krawędzi fotela, który stabilnie utrzymuje różne urządzenia mobilne różnych producentów, wyposażona jest jednocześnie w port ładowania USB. Teraz pasażer może bezpiecznie umieścić telefon w uchwycie i komfortowo oglądać filmy. Dostępny jest także szereg opcjonalnych funkcji, w tym ładowarka indukcyjna, która umożliwia bezprzewodowe ładowanie; światło LED; tzw. "dzwonek", który umożliwia pasażerom zasygnalizowanie zatrzymania autobusu bezpośrednio z konsoli oraz dwa praktyczne wieszaki.

Współpraca z Dilax

Kiel zaprezentuje nowy system zajętości miejsc siedzących od firmy Dilax - w modelu Avance 1020. System jest jednak tak elastyczny, że można go dostosować do różnych koncepcji siedzeń. Może być też instalowany zarówno w nowych pojazdach, jak i modernizowanych. Składa się on czujników obecności w każdym siedzeniu, a także centralnej jednostki sterującej. Dzięki mocnej baterii i bezprzewodowemu przesyłaniu danych nie ma potrzeby montażu kabli w pojeździe - tylko centralna jednostka sterująca jest podłączona do komputera pokładowego.

Nowoczesny system dostarcza kierowcy informacji w czasie rzeczywistym o aktualnym obłożeniu pojazdu, a także wykorzystuje wyświetlacz do pokazywania wolnych miejsc. Pasażerowie mogą je zobaczyć nawet na przystanku lub na swoich smartfonach.

System oferuje też oprogramowanie DILAX Citisense, które analizuje dane dotyczące zajętości - na przykład w określonych porach i w określonych dniach na różnych trasach. Może to być bardzo pomocne w planowaniu obsługi liniowej.

Zapraszamy na stoisko E18.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
TRANSEXPO
komponenty
Kiel

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....