TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

TRANSEXPO: Groeneveld z medalem za TriPlus [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.11.2018 12:00:29 2 komentarze
TRANSEXPO: Groeneveld z medalem za TriPlus [FILM]

Tegoroczne targi w Kielcach zakończyły się sporym sukcesem dla Groeneveld Polska. Firma m.in. otrzymała medal za automatyczny system smarowania TriPlus.

Widząc zachodzące. "zielone" zmiany na autobusowym rynku, holenderska firma Groeneveld Lubrication Solutions rozwija i dopasowuje swoje rozwiązania tak, aby zmniejszały koszty eksploatacji, zwiększały dostępność floty, ale dodatkowo, co ważne, ograniczały obciążenie dla środowiska. Przykładem może być automatyczny system smarowania TriPlus, który po sukcesach na zagranicznych rynkach, teraz rozpoczął swioją kartierę w Polsce.

TriPlus posiada niezwykłą funkcję, jaką są trzy niezależnie sterowane linie pozwalające na podawanie we właściwym momencie dokładnych i prawidłowych ilości smaru do newralgicznych elementów pojazdu, z których każdy charakteryzuje się innymi wymaganiami dotyczącymi smarowania. TriPlus umożliwia smarowanie przegubu oraz podwozia autobusu w odpowiednich odstępach czasu i to niezależnie od siebie.

Automatyczny system smarowania TriPlus można spotkać m.in. w "zielonych" autobusach. Znajdziemy go m.in. w "elektrykach" dla Rzeszowa, Warszawy i Krakowa. W najbliższym czasie TriPlus pojawi się na przegubowych elektrobusach dla Katowic. Włoskie Bergamo czy Mediolan, niemiecki Hanower czy Drezno - tam również można znaleźć system TriPlus na eco-autobusach. Do tego dochodzą hybrydy z Kielc, Kalisza czy Tomaszowa Mazowieckiego, które to miasta, które również zdecydowały się na automatyczne smarowanie Groeneveld.

Nie tylko smarowanie

Uzupełnieniem szerokiej palety produktowej Groeneveld jest modułowe urządzenie Greensight. System Greensight może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Podzielny monitor o wysokiej rozdzielczości z możliwością podłączenia aż do 4 niezależnie funkcjonujących od siebie kamer wyprodukowanych w technologii CMOS, czujniki ultradźwiękowe wykrywające przeszkody znajdujące się z tyłu autobusu czy autokaru nawet do 9 metrów, funkcja ostrzeżenia w postaci sygnału dźwiękowego czy obrazu – są to opcje systemu proponowane przez Groeneveld, z których klient może skorzystać tworząc własny, "szyty na miarę" Greensight. Dodatkowo funkcja podziału przestrzeni znajdującej się z tyłu pojazdu na 3 strefy i możliwość przypisania każdej z nich indywidualnego sygnału dźwiękowego czy przekazu wizualnego wzmacnia poczucie bezpieczeństwa u kierującego autobusem oraz u osób trzecich znajdujących się akurat w tych 3 wyznaczonych strefach. Przekazy zarówno dźwiękowy, jak i wizualny może być również dostarczany do wyświetlacza oraz monitora via system CAN-bus.

O tym produkcie - a także o nagradzanym medalem Tri-Plusie - opowiedział nam Michał Zagozda, odpowiedzialny za autobusowe aplikacje w Groeneveld Polska. Zapraszamy na film:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
TRANSEXPO
komponenty
Groeneveld
  • Jsz – 19.11.2018

    No Michał... Gratulacje ! tak trzymaj !

  • Domagała – 19.11.2018

    Gratulacje !

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....