TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

TRANSEXPO 2016: VBI z umową z Isuzu. Polska plus Dania
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.10.2016 14:12:46 1 komentarz
TRANSEXPO 2016: VBI z umowę z Isuzu

Podczas targów w Kielcach miało miejsce podpisanie umowy o przekazaniu przedstawicielstwa Isuzu w Polsce w ręce firmy VBI Polska. Turecki producent ma nadzieję, że ten ruch zdynamizuje sprzedaż w naszym kraju. Oficjalne podpisane umowy partnerskiej odbyło się na stoisku VBI na TRANSEXPO, a swoje podpisy na dokumentach złożyli Mehmet Alptekin, szef ds. eksportu Isuzu oraz Dan Bork Pedersen, dyrektor zarządzający VBI Group. W uroczystości wzięła również udział Aleksandra Tonder, dyrektor zarządzający polskim oddziałem VBI Group

Dwa rynki

Przypomnijmy, że firma VBI obejmuje odziały w Danii, Polsce i Macedonii. W naszym kraju jej siedziba mieści się w Nakle. Firma wywodzi się - jak jej właściciel Dan Bork Pedersen ? z Danii, a jej nazwa oznacza Vejstrupr?d BusImport ApS. Generalnie spółka zajmuje się sprzedażą używanych autobusów oraz nowych minibusów (budowanych w duńskim oddziale VBI w Kliplev). Dodatkowo w Danii zajmuje się sprzedażą i serwisem nowych autobusów marki Iveco ? przede wszystkim z fabryki w Czechach. W Polsce przez moment VBI oferowało również pojazdy z logo Iveco, ale szybka ta współpraca została zaniechana. Teraz to miejsce zajmie marka Isuzu. Turcy wybrali VBI przede wszystkim ze względu na obecności firmy na dwóch rynkach ? duńskim i polskim. Do tego dochodzi centralne położenie i własny, rozbudowany serwis. I te właśnie argumenty zadecydowały o rozwiązaniu umowy z dotychczasowym długoletnim partnerem, czyli firmą Wowo.

Oferta Isuzu

Aktualnie VBI ? w zakresie marki Isuzu - skupi się przede wszystkim na autobusach, które już są na polskim rynku, czyli to co mogliśmy zobaczyć w Kielcach:

  • Isuzu Novo i Novo Ultra ? międzymiastowy / turystyczny do 29 miejsc / Silnik: Isuzu Euro 6 190 KM, oferujące podstawową wersję wyposażenia (Novo) i rozszerzoną (Novo Ultra);

  • Isuzu Turquoise ? międzymiastowy/ turystyczny do 33 / Silnik: Isuzu Euro 6 190 KM;

  • Isuzu Visigo ? międzymiastowy/ turystyczny do 40 miejsc / Silnik: Cummins Euro 6 254 KM.

Do tego zapewne w najbliższym czasie do oferty dołączą także miejskie modele, czyli w przypadku Isuzu to dwa sztandarowe autobusy:

  • Isuzu Citibus - miejski niskowejściowy do 70 miejsc / Silnik: Cummins Euro 6 213 KM

  • Anadolu Isuzu Citiport - miejski niskopodłogowy do 100 miejsc / Silnik: Cummins Euro 6 213 KM

Co z Wowo?

Białostockie Wowo poinformowało, że nie składa broni i mimo braku umów z Isuzu i Karsanem nadal pozostaje na autobusowym rynku. Firma chce wprowadzić do swojej oferty rumuńskie autobusy klasy MINI o pojemności do 30 osób ? Iveco Dyparro 90 produkowane przez zakład S.C. DYPETY S.R.L.

Dyparro to minibusy oparte na podwoziach Iveco 70C. Pojazdy dostępne są w wielu wersjach wyposażenia ? począwszy od autobusów o podstawowym wariancie przeznaczonych do przewozów szkolnych i liniowych, po wersje przeznaczone do turystyki i przewozów VIP. Istnieje także wersja z niskim wejściem w tylnej części pojazdu, z możliwością przewozu osób niepełnosprawnych.

Białostocka firma kusi klientów jeszcze dwoma mocnymi zaletami Dyparro. W pierwszej kolejności to cena, która zaczyna się już od 93 000 euro netto. Druga to termin dostawy. WOWO deklaruje możliwość zrealizowania dostawy w ciągu dwóch - trzech miesięcy od złożenia zamówienia. Zapowiada się ciekawie?


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Transexpo
targi
VBI
Isuzu
Wowo
  • adias – 20.10.2016

    VBI ma swoją siedzibę w Gierłatowie niedaleko Wrześni, a nie w Nakle!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....