TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

TRANSEXPO 2016: Nieoczekiwane zmiany dealerów. Isuzu i Karsan
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.10.2016 11:41:51
fot. targikielce.pl

Na kieleckich targach dojdzie do zmian przedstawicielstw handlowych zagranicznych producentów autobusów. Pojawią się nowi gracze, inni stracą na kontrakty, jeszcze inni zaczynają przygodę od zera.

Kapena dealerem Karsana i BredaMenaribus

Marka KARSAN , to połączenie tradycji z innowacyjnością. Firma powstała w 1966 w Bursie (Turcja) i jest ona obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku autobusowym w Turcji. Pozytywne opinie użytkowników, wysoka jakość wykonania pojazdów i chęć ciągłego dostosowywania oferty firmy do zmieniających się wymagań rynku przewozów pasażerskich sprawiły, że pojazdy tej marki docenili także klienci z innych części Europy. Produkowane modele JEST, ATAK i STAR to atrakcyjna alternatywa dla klientów, którzy przy wyborze pojazdu kierują się 4 priorytetami, takimi jak: jakość, cena, niskie koszty eksploatacyjne i niezawodność. Producent podjął decyzję, że jego oficjalnym przedstawicielem w Polsce będzie Kapena.

Firma z Włynkówka została także polskim generalnym przedstawicielem marki BredaMenaribus. Jej nowa linia autobusów CityMood oferowana w trzech długościach 10,6 m, 12 m i 18 m to synteza włoskiego stylu i najnowszych technologicznych rozwiązań. Linia CityMood dzięki swojej modułowej konstrukcji, użyciu wysokiej jakości materiałów dostępnych obecnie na rynku i pełnym dostosowaniu do restrykcyjnych norm emisji spalin EURO 6, umożliwiła stworzenie pojazdów transportu miejskiego spełniającego najwyższe standardy jakości dostosowane do wysokich wymagań wszystkich klientów. Wykorzystywane w produkcji pojazdu elementy i szereg technologicznych rozwiązań takich jak: komora silnika, przednie i tylne zawieszenie, układy kierownicze oraz elementy automatycznej skrzyni biegów umożliwiają znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych pojazdu a także dostosowanie go do indywidualnych warunków użytkowania. Zastosowana w pojeździe konstrukcja a także trzy warianty jego długości, zapewniają więcej przestrzeni, a tym samym umożliwiają rozmieszczenie miejsc dla pasażerów siedzących i stojących w dowolny sposób bez jakiejkolwiek ingerencji w maksymalną pojemność pasażerską pojazdu.

VBI Polska zastąpi WOWO?

Dilerem Isuzu od października najprawdopodobniej została spółka VBI Polska z Nakła. Firma kiedyś była oficjalnym przedstawicielem Iveco w naszym kraju i cały czas oferuje używane autobusy tej marki. Jak udało nam się ustalić podobno na targach ma zostać ogłoszone partnerstwo Isuzu z VBI ? czy już jutro? Trudno powiedzieć. Nie mniej warto odnotować, że już na targach IAA podczas konferencji prasowej Isuzu potwierdzało te informacje.

WOWO będzie oferować Iveco Dyparro 90

Białostockie WOWO poinformowało kilka dni temu o wprowadzeniu do oferty autobusów klasy MIDI o pojemności około 30 osób ? Iveco Dyparro 90. Autobusy Dyparro są autobusami opartymi na podwoziu Iveco 70C. Pojazdy dostępne są w wielu wersjach wyposażenia ? począwszy od autobusów o podstawowym wariancie przeznaczonych do przewozów szkolnych i liniowych, po wersje przeznaczone do turystyki i przewozów VIP. Istnieje także wersja z niskim wejściem w tylnej części pojazdu, z możliwością przewozu osób niepełnosprawnych.

Białostocka firma kusi klientów jeszcze dwoma mocnymi zaletami Dyparro. W pierwszej kolejności to cena, która zaczyna się już od 93 000 euro netto. Druga to termin dostawy. WOWO deklaruje możliwość zrealizowania dostawy w ciągu dwóch - trzech miesięcy od złożenia zamówienia. To dosyć interesujące.

Bus Trans Technik, czyli Otokar Polska

Nie sposób wspomnieć także o polskim dealerze Otokara, czyli warszawskiej firmie Bus Trans Technik. Spółka co prawda nie osiągnęła jeszcze sukcesów na krajowym rynku. Nie zmienia to jednak faktu, że cały czas intensywnie działa by jak najbardziej zachęcić klientów do wyboru Otokara. Kieleckie targi oraz bogate stoisko będą tego doskonały przykładem. Czy przekuje się to na pierwsze zamówienia w perspektywie do końca roku? Przy takim "zamieszaniu" jakie mamy obecnie w Polsce wszystko jest możliwe.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
BredaMenaribus
Karsan
Isuzu
Iveco
Otokar
WOWO
VBI Polska
Kapena
Bus Trans Technik

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....