TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Targi TRANSEXPO znów zelektryzują branżę
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.03.2018 10:00:40
TRANSEXPO znów zelektryzuje branżę

Światowe premiery, nowe trendy i kierunki rozwoju transportu publicznego, w tym elektromobilność, a także polska myśl techniczna to tylko część tego, co czeka na branżowych odwiedzających XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Targach Kielce w dniach 23-24 października, najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Program Rozwoju Elektromobilności to jeden z głównych elementów "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" przyjętej niedawno przez rząd, a elektromobilność to nie tylko prywatne samochody elektryczne, ale również transport miejski. Według prognoz rządu do 2020 roku na ulice polskich miast ma wyjechać 600 nowych autobusów elektrycznych, a Narodowe Centrum Badań i Rozwoju podpisało właśnie specjalne porozumienia z 24 samorządami związane z bezemisyjnym transportem publicznym. Podczas Targów TRANSEXPO w Targach Kielce będzie można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie, tak jak podczas poprzedniej edycji niemal każdy z wystawców pokaże model autobusu elektrycznego.

Uwaga premiery

Niespodzianką dla której warto odwiedzić Targi TRANSEXPO będzie z pewnością światowa premiera najnowszego modelu autobusu firmy Solaris. Aby podsycić zainteresowanie, szczegóły dotyczące tej premiery owiane są tajemnicą – wszystko wyjaśni się podczas Targów. Marka Automet z Sanoka, która do tej pory słynęła z adaptowania dostawczych mercedesów na minibusy, w Kielcach zaprezentuje pierwszy pojazd własnej konstrukcji, który na rynku pojawił się pod koniec ubiegłego roku. Ten mały autobus elektryczny, będący dobrym rozwiązaniem dla przewozu i obsługi lotnisk to 100% polska myśl techniczna.

Nowa gwiazda

A z czym powinien się kojarzyć transport turystyczny ? Przede wszystkim powinien być nowoczesny, szybki, wygodny, bezpieczny i niezawodny. Prezentowany na Targach TRANSEXPO nowy model autobusu Mercedes-Benz Tourismo RHD, to maksimum ekonomiki, bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu, którego parametry przekonają do siebie zarówno przewoźników jaki pasażerów oraz kierowców. Jego obszar zadań sięga od linii dalekobieżnych aż po dalekie trasy turystyczne, obejmując również przewozy wahadłowe, wycieczkowe a także okazyjne przejazdy na liniach międzymiastowych. Tym samym nowy Tourismo RHD jawi się jako nowa gwiazda w segmencie Business, którego to mianem Mercedes-Benz określa szczególnie szeroki zakres zastosowań pojazdów branży autobusowej. Drugą ciekawą nowością od Mercedes-Benz będzie prezentacja nowego modelu autobusu Setra TopClass S 531 DT, który łączy w sobie elegancję, bezpieczeństwo i ekonomikę. Niższe zużycie paliwa dzięki nowoczesnej technologii układów napędowych i wyjątkowo duża żywotność sprawia że Autobusy Setra to symbole doskonale wyważonych całkowitych kosztów eksploatacji.

Zabytkowe autobusy

Podczas Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2018 obok najnowocześniejszych autobusów można będzie zobaczyć także bardziej wiekowe pojazdy. A to za sprawą Wystawy Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej – Zabytkowe Autobusy. Zaprezentowanych zostanie na niej kilka różnych pojazdów dokumentujących montaż przemysłowy autobusów miejskich .

XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
TRANSEXPO
premiera

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....