TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|







Dane szczegółowe














Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu



Profile społecznościowe




Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|







Dane szczegółowe













Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu



Profile społecznościowe




Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane











Profile społecznościowe



Dodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Szybciej z Rzeszowa do Krakowa i Warszawy
InfoBus.pl - Opublikowano: 03.06.2015 08:00:31 3 komentarze
Neobus przyspiesza z Rzeszów do Krakowa i Warszawy

29 maja Neobus uruchomił pierwszą, komercyjną, regularną linię pomiędzy Rzeszowem a Łodzią. Teraz podróżujemy z Rzeszowa przez Kielce, Busko Zdrój aż do Łodzi. Skąd ten pomysł? ??Staramy się wyprzedzać konkurencję, tym razem nie było inaczej, stajemy się coraz lepsi oraz wzbogacamy swoją ofertę na bieżąco ? mówi Marcin Czurczak, współwłaściciel firmy Neobus. - Cała podróż będzie trwała około 5 godzin i 50 min i jak zwykle będzie komfortowa. Utworzenie tej trasy jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na podróżowanie w celach zarówno turystycznych, jak i biznesowych. Region Kielc jak i Łodzi postrzegamy jako rozwojowy. Coraz częściej występujące tam konferencje, koncerty i inne spowodowały, że zauważyliśmy niszę, którą chcemy wypełnić.?

Równolegle firma przyspieszyła na linii Rzeszów-Kraków. ??Widoczne zapotrzebowanie na szybsze i bardziej skuteczne połączenie do Krakowa spowodowało, że byliśmy zmuszeni zrezygnować z połączenia przez Dębicę i Tarnów na rzecz przyspieszenia o ponad godzinę? ? tłumaczy Marcin Czurczak.  Od teraz podróż do Krakowa będzie trwała niespełna 2 godziny, bez pośrednich przystanków.

Kolejna nowość: dodatkowe, ekspresowe połączenie na trasie Warszawa-Rzeszów.-?Osoby chcące wyrwać się ze stolicy, będą miały teraz okazję do jeszcze szybszego podróżowania razem z nami. Uruchamiamy połączenie SUPER EKSPRES prosto z Warszawy do Rzeszowa, dzięki czemu mamy zamiar jechać bez przerwy i zmieścić się w czasie podróży poniżej 5 godzin. Tutaj także staraliśmy się odpowiadać na potrzebę, którą przekazali nam sami pasażerowie. Dziękujemy Wam za wszystkie uwagi, które nam podsyłacie. Traktujemy je bardzo poważnie i to dzięki nim się rozwijamy? ? podkreśla Marcin Czurczak.

Ponadto już w czerwcu Neobus wprowadzi pierwsze terminale płatnicze. Wszystkie kursy na trasie do Wrocławia, Krakowa i Łodzi będą wyposażone w możliwość płacenia kartą, dzięki czemu zakup biletów będzie jeszcze łatwiejszy. Niebawem zmieni się tez nazewnictwo Neobusowych linii. Pojawią się cztery trasy o nazwach:

 • Linia N1 - Linia rozpoczynająca kurs od strony Polańczyka, Ustrzyk Dln., Sanoka, Brzozowa, Rymanowa Zdroju, Iwonicza Zdroju i Krosna przez Rzeszów do Warszawy.

 • Linia N2 - Jest to także linia kursująca do Warszawy, jednak od Linii N1 różni się tym, że: zaczyna/kończy się w Rzeszowie lub Niebylcu, na niektórych kursach odwiedza Tarnobrzeg.

 • Linia N3 - Linia rozpoczynająca kurs od strony Polańczyka, Ustrzyk Dln., Sanoka, Brzozowa, Rymanowa Zdroju, Iwonicza Zdroju i Krosna przez Rzeszów, Kraków MDA, Lotnisko Balice, Katowice aż do Wrocławia.

 • Linia N4 - Linia rozpoczynająca kurs od strony Polańczyka, Sanoka, Brzozowa, Rymanowa Zdroju, Iwonicza Zdroju i Krosna przez Rzeszów, Busko Zdrój, Kielce aż do Łodzi.

-?Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie podniesie komfort poruszania się po poszczególnych przystankach i ułatwi rozpoznanie swojego kursu. Informacje o numerze linii, którą podróżujecie będą drukowane także na biletach? ? dodaje Marcin Czurczak.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Neobus
 • nju – 05.06.2015

  Świetna wiadomość! Bardzo trzymam kciuki za krajowych konkurentów Soutera ;-)

 • kierowca. – 07.06.2015

  brawo! pisze aplikacje od neo!

 • Pinki1 – 08.06.2015

  Fajnie dziękujemy

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....