TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Szybciej z Rzeszowa do Krakowa i Warszawy
InfoBus.pl - Opublikowano: 03.06.2015 08:00:31 3 komentarze
Neobus przyspiesza z Rzeszów do Krakowa i Warszawy

29 maja Neobus uruchomił pierwszą, komercyjną, regularną linię pomiędzy Rzeszowem a Łodzią. Teraz podróżujemy z Rzeszowa przez Kielce, Busko Zdrój aż do Łodzi. Skąd ten pomysł? ??Staramy się wyprzedzać konkurencję, tym razem nie było inaczej, stajemy się coraz lepsi oraz wzbogacamy swoją ofertę na bieżąco ? mówi Marcin Czurczak, współwłaściciel firmy Neobus. - Cała podróż będzie trwała około 5 godzin i 50 min i jak zwykle będzie komfortowa. Utworzenie tej trasy jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na podróżowanie w celach zarówno turystycznych, jak i biznesowych. Region Kielc jak i Łodzi postrzegamy jako rozwojowy. Coraz częściej występujące tam konferencje, koncerty i inne spowodowały, że zauważyliśmy niszę, którą chcemy wypełnić.?

Równolegle firma przyspieszyła na linii Rzeszów-Kraków. ??Widoczne zapotrzebowanie na szybsze i bardziej skuteczne połączenie do Krakowa spowodowało, że byliśmy zmuszeni zrezygnować z połączenia przez Dębicę i Tarnów na rzecz przyspieszenia o ponad godzinę? ? tłumaczy Marcin Czurczak.  Od teraz podróż do Krakowa będzie trwała niespełna 2 godziny, bez pośrednich przystanków.

Kolejna nowość: dodatkowe, ekspresowe połączenie na trasie Warszawa-Rzeszów.-?Osoby chcące wyrwać się ze stolicy, będą miały teraz okazję do jeszcze szybszego podróżowania razem z nami. Uruchamiamy połączenie SUPER EKSPRES prosto z Warszawy do Rzeszowa, dzięki czemu mamy zamiar jechać bez przerwy i zmieścić się w czasie podróży poniżej 5 godzin. Tutaj także staraliśmy się odpowiadać na potrzebę, którą przekazali nam sami pasażerowie. Dziękujemy Wam za wszystkie uwagi, które nam podsyłacie. Traktujemy je bardzo poważnie i to dzięki nim się rozwijamy? ? podkreśla Marcin Czurczak.

Ponadto już w czerwcu Neobus wprowadzi pierwsze terminale płatnicze. Wszystkie kursy na trasie do Wrocławia, Krakowa i Łodzi będą wyposażone w możliwość płacenia kartą, dzięki czemu zakup biletów będzie jeszcze łatwiejszy. Niebawem zmieni się tez nazewnictwo Neobusowych linii. Pojawią się cztery trasy o nazwach:

 • Linia N1 - Linia rozpoczynająca kurs od strony Polańczyka, Ustrzyk Dln., Sanoka, Brzozowa, Rymanowa Zdroju, Iwonicza Zdroju i Krosna przez Rzeszów do Warszawy.

 • Linia N2 - Jest to także linia kursująca do Warszawy, jednak od Linii N1 różni się tym, że: zaczyna/kończy się w Rzeszowie lub Niebylcu, na niektórych kursach odwiedza Tarnobrzeg.

 • Linia N3 - Linia rozpoczynająca kurs od strony Polańczyka, Ustrzyk Dln., Sanoka, Brzozowa, Rymanowa Zdroju, Iwonicza Zdroju i Krosna przez Rzeszów, Kraków MDA, Lotnisko Balice, Katowice aż do Wrocławia.

 • Linia N4 - Linia rozpoczynająca kurs od strony Polańczyka, Sanoka, Brzozowa, Rymanowa Zdroju, Iwonicza Zdroju i Krosna przez Rzeszów, Busko Zdrój, Kielce aż do Łodzi.

-?Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie podniesie komfort poruszania się po poszczególnych przystankach i ułatwi rozpoznanie swojego kursu. Informacje o numerze linii, którą podróżujecie będą drukowane także na biletach? ? dodaje Marcin Czurczak.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Neobus
 • nju – 05.06.2015

  Świetna wiadomość! Bardzo trzymam kciuki za krajowych konkurentów Soutera ;-)

 • kierowca. – 07.06.2015

  brawo! pisze aplikacje od neo!

 • Pinki1 – 08.06.2015

  Fajnie dziękujemy

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....