TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Świąteczne promocje Przewozów Regionalnych
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.04.2017 11:24:27
Świąteczne promocje Przewozów Regionalnych

Przewozy Regionalne przygotowały dla pasażerów specjalne świąteczne promocje. Jedną z nich jest wydłużenie ważności biletu turystycznego na cały okres świąteczny. Na osoby podróżujące z rodziną lub ze znajomymi czekają prawie 30-procentowe zniżki.

Bez limitów

Na co dzień Bilet turystyczny w cenie 45 zł umożliwia podróżowanie od godziny 18:00 w piątek do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie). Promocyjny bilet świąteczny będzie ważny aż do wtorku, tj. do 14 kwietnia do godz. 6:00 rano.

Z biletem turystycznym można podróżować pociągami Przewozów Regionalnych, Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, co w praktyce daje swobodę przemieszczania się po prawie całej Polsce.

Klienci podróżujący jedynie Przewozami Regionalnymi mogą kupić mini bilet turystyczny mini ? jego koszt to tylko 39 zł. Jest on ważny wyłącznie w pociągach REGIO. Kursują one na głównie na trasach regionalnych i aglomeracyjnych, ale łączą także sąsiadujące ze sobą regiony. Oferujemy bezpośrednie połączenia REGIO na takich trasach jak np.: Poznań ? Szczecin, Wrocław ? Poznań, Rzeszów ? Lublin, Katowice ? Kielce, Kraków ? Rzeszów, Bydgoszcz ? Olsztyn, Trójmiasto ? Bydgoszcz oraz Łódź ? Poznań.

Posiadacze biletu turystycznego i mini biletu turystycznego mogą podróżować na ich podstawie także na wybranych trasach zagranicznych ? do Czech oraz do Niemiec. Szczegółowe informacje na temat ważności biletów turystycznych poza granicami Polski można znaleźć na stronie internetowej polregio.pl.

Z rodziną lub ze znajomymi

Ci, którzy w święta podróżować będą z przyjaciółmi lub rodziną, mogę wybrać ofertę Ty i raz, dwa, trzy. Jest ona przygotowana dla niewielkich, kilkuosobowych grup (2-4 osób). Bilety w tej promocji są tańsze nawet do 30%. Zostawiając samochód w domu i wybierając pociąg, można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. Pociągi nie stoją w korkach, a przed świętami lub tuż po nich zdarzają się one częściej niż zwykle. Więcej informacji na temat oferty Ty i raz, dwa, trzy można znaleźć tutaj.

Dla seniorów

Bardzo korzystną ofertę mamy także dla seniorów. To stała, 25-procentowa zniżka na bilety jednorazowe w dowolnych relacjach krajowych. Może z niej skorzystać każdy pasażer, który ukończył 60 lat. Seniorzy chcący taniej podróżować z POLREGIO nie muszą dokupować żadnych dodatkowych legitymacji ? wystarczy, że będą mieli przy sobie dokument potwierdzający ich wiek.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...