TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Solaris i Ursus razem na Hannover Messe
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.04.2017 10:20:13 6 komentarzy
Solaris i Ursus razem na Hannover Messe

Na polskim stoisku narodowym podczas targów Hannover Messe zaprezentują się dwa producenci autobusów elektrycznych: Solaris i Ursus. 23 kwietnia 2017 r. targi oficjalnie otworzą premier Beata Szydło i kanclerz Niemiec Angela Merkel. Następnie dnia - w poniedziałek -  szefowe rządów Polski i Niemiec zainaugurują zwiedzanie polskiego stoiska.

Polska jest krajem partnerskim tegorocznej edycji targów Hannover Messe. Około 1,2 tys. m2 powierzchni zajmie nasze stoisko narodowe. Swoje innowacyjne produkty i rozwiązania przedstawi na nim 11 polskich firm, wśród nich zobaczymy:

 • Solaris Bus & Coach z Nowym Urbino 12 electric

 • Ursus Bus z elektrobusem CitySmile 12LFE

Oprócz nich, zaprezentuje się 9 polskich firm, wśród Ekoenergetyka (producent urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych), Saule Technologies (producent ultracienkich półprzeźroczystych ogniw fotowoltaicznych), czy TMA Automation (projektant rozwiązań w dziedzinie robotyki oraz automatyki).

Na stoisku obecne będą także Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, osiem regionów, pięć specjalnych stref ekonomicznych i Urząd Dozoru Technicznego.

W strefie start-upów znajdzie się dodatkowo 18 młodych, innowacyjnych firm, a w całych targach weźmie udział w sumie ok. 200 przedsiębiorstw z Polski.

Start w poniedziałek

Targi w Hanowerze, które w tym roku odbędą się między 24 a 28 kwietnia, to jedna z największych imprez przemysłowych na świecie.

"Hanower to jest impreza przede wszystkim natury gospodarczej i Polska będzie tam bardzo mocno obecna" - powiedział PAP Konrad Szymański, wiceminister spraw zagranicznych.

"Pani kanclerz i pani premier otworzą nie tylko targi hanowerskie jako takie. Następnego dnia będzie otwarcie polskiego pawilonu, więc Polska obecność będzie tam bardzo duża i przede wszystkim gospodarcza" - zaznaczył Szymański.

Jak podkreślił, spotkanie szefowych obu rządów będzie także okazją do rozmowy na tematy "najbardziej aktualnych zagadnień w agendzie unijnej, która jest ważna i dla Berlina, i dla Warszawy". Do rozmowy tej dojdzie w niedzielę, 23 kwietnia po ceremonii otwarcia targów hanowerskich.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Solaris
Ursus
targi
 • Nemo – 19.04.2017

  to juz po ursusine ;)

 • Realista – 22.04.2017

  [komentarz usunięty, powód: patrz regulamin]

 • Wszechpolak – 22.04.2017

  dlaczego firma Solaris która nie płaci podatków w Polsce od dekady jest wspierana z polskich pieniędzy budżetowych. Czy Niemców z Cypru z Solarisa nie stać na własne stoisko tylko pchają się na nasze narodowe?

 • rekin – 22.04.2017

  Daj sobie spokój, masz jakieś "bule" menstruacyjne wobec Solarisa? Świetna, POLSKA firma, a to, że nie płaci podatków w Polsce to inna sprawa. Ursus by się nie ośmieszał, bo wygląd tego wozu mówi wszystko.

 • Real – 22.04.2017

  Ośmieszasz to się ty broniąc firmy która od lat nas okrada budując swoją pozycje na nie płaceniu podatkow w Polsce. Ból tak - boli mnie że jestem okradany przez bandę niemieckich cwaniaczków.Ursus tez jest ładny to kwestia gustu. Zreflektuj się rekin i zastanów się czy dobrze się czujesz będąc rżnięty za pomocą pani słup. Klaszczesz jak tłuszcza czekająca na okruchy z niemieckiego stołu.

 • ! – 24.04.2017

  @real: weź rozmach i walnij porządnie tą swoją pustą czachą w mur, przy da się

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...