TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Sindbad z Agatem! Polski sojusz autokarowy
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.04.2018 10:28:30
Sindbad z Agatem! Polski sojusz autokarowy

23 kwietnia firmy Agat i Sindbad rozpoczną ścisłą współpracę w zakresie sprzedaży i wzajemnej obsługi połączeń z Polski do Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch i Grecji.

Do dnia 22 kwietnia przewozy realizowane przez przewoźników odbywać się będą według dotychczas obowiązujących rozkładów jazdy, natomiast oferta obu firm, na połączenia rozpoczynające się od dnia 23 kwietnia będzie ujednolicona.

-"W ostatnich miesiącach rynek autokarowych przewozów międzynarodowych ulega dużym zmianom, które mają wpływ na wszystkich uczestników tego rynku, zarówno przewoźników, jak i agentów, a głównie zmiany dotyczą zmniejszającej się ilości pasażerów na dalekobieżnych trasach międzynarodowych. Niedawno na polski rynek weszła duża niemiecka firma autokarowa, co również wpłynęło na podjęcie przez nas decyzji o zakończeniu realizacji własnych linii. Globalizacja, która dotyka każdą branżę, również w branży przewozów autokarowych jest zjawiskiem nieuniknionym. Cieszymy się, że dołączamy do Platformy Sindbad i wraz z wieloma innymi polskimi przewoźnikami będziemy mogli wspólnie realizować usługi dla naszych klientów" – powiedział Andrzej Bartoszek, prezes zarządu Agat Sp. z o.o.

-"Cieszymy się, że do grona partnerów i uczestników Platformy Sindbad dołącza firma, która ma tak duże, bo ponad 25 letnie doświadczenie w realizacji linii międzynarodowych. Z całą pewnością wniesie ona do naszej współpracy cenne uwagi i nowe możliwości w realizacji tras, których do tej pory jako Platforma Sindbad nie obsługiwaliśmy. Uważam, że wspólnie z firmą Agat oraz naszymi pozostałymi partnerami przygotowaliśmy atrakcyjną sieć połączeń autokarowych z Polski do ponad 700 miast w 28 krajach Europy" – podkreśla Ryszard Wójcik, prezes zarządu Sindbad Sp. z o.o.

25 lat Agat

Firma Agat działa na rynku przewozów autokarowych od 1993 roku, w ostatnich latach realizowała regularne przewozy autokarowe z Polski do Włoch, Grecji, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemiec i na Ukrainę. Agat dysponuje flotą kilkunastu autokarów turystycznych, które poza regularnymi przewozami liniowymi wykorzystywane są również na własnych imprezach turystycznych, a także wynajmowane są do realizacji imprez i przewozów zleconych przez inne biura podróży, szkoły i firmy.

Platforma Sindbada

Sindbad, to zarówno duży przewoźnik autokarowy, ale też platforma autokarowa zrzeszająca prawie 40 mniejszych, polskich przewoźników autokarowych, prowadzi też sprzedaż oferty wielu przewoźników z Ukrainy i Białorusi. Platforma Sindbad oferuje ujednoliconą ofertę i warunki przewozów dla wszystkich pasażerów podróżujących po Europie. Komfortowe autokary wyposażone są w klimatyzację, toaletę uchylne fotele, system lokalizacji GPS oraz WIFI – bezpłatny internet na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Na większości tras w autokarze klientom towarzyszy pilot oraz doświadczeni kierowcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
Sindbad
Agat

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....