TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Sindbad wzmacnia się na Wschodzie i Zachodzie
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.12.2016 10:10:52 1 komentarz
Sindbad wzmacnia się na Wschodzie i Zachodzie

Od 19 grudnia platforma Sindbad-Eurobus oferuje 4 kolejne linie autokarowe z Polski na Ukrainę - w oparciu o "Przykarpacki Exspress" oraz rzeszowskiego Janosika. Także w grudniu firma odebrała 4 kolejne autobusy marki Setra (2 szt. S 515 HD i 2 szt. 517 HD), zamykając tym samym tegoroczne zakupy nowego taboru.

Łącznie flotowe wzmocnienia Sindbada objęły w 2016 r. pulę 26 autokarów marki Setra, w tym zarówno pojazdy dwuosiowe (MAXI) - S 515 HD (9 szt.), jak i trzyosiowe (MEGA ? 17 szt.): S 517 HD (10 szt.), S 519 HD (2 szt.), S 517 HDH (3 szt.) oraz piętrowe S 431 DT (2 szt.) Warto również zwrócić uwagę na obecność w tej grupie 5 autokarów z najbardziej prestiżowej serii TopClass 500. Odebrane w grudniu pojazdy już weszły do liniowego ruchu, wzmacniając przed świętami siatkę połączeń przewoźnika. Sindbad staje się coraz silniejszy i to nie tylko dzięki zakupom nowych autobusów , ale także zawieranym sojuszom ? najnowszy to współpraca z firmą Intercars Polska, której oferta lada moment będzie dostępna w systemie sprzedaży biletów Voyager. To kolejny gracz ? po angielskim National Express ? który wchodzi w strategiczny sojusz liniowy z opolskim przewoźnikiem.

Kierunek Ukraina!

Sindbad nie zapomina o coraz ważniejszym, wschodnim odcinku transportowego frontu, gdzie korzysta z usług przede wszystkim ukraińskich partnerów oraz polskich przewoźników, skupionych w opolskiej platformie, jak Janosik z Rzeszowa i Trans-Service z Katowic.

Od poniedziałku 19 grudnia 2016, platforma Sindbad-Eurobus wprowadziła do swojej oferty kolejne cztery linie autokarowe z Polski na Ukrainę. W związku z ogromnym wzrostem zainteresowania obywateli Ukrainy pracą w Polsce, rośnie ich zainteresowanie różnego rodzaju możliwościami dotarcia do polskich miast. W platformie Sindbad-Eurobus od dzisiaj dostępna będzie oferta ukraińskiego przewoźnika "Przykarpacki Exspress" oraz polskiego partnera - Janosik z Rzeszowa.

Nowe linie to:

  • E-193 - 7 x w tygodniu na trasie: Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów, Przemyśl, (granica), Szeginie, Lwów, Kalus, Iwano-Frankowsk, Kolomyja, Czerniowce.

  • E-192 - 7 x w tygodniu na trasie: Szczecin, Gorzów Wlkp, Poznań, Łódź, Warszawa, Lublin, (granica), Budomierz, Hruszów, Rawa Ruska, Lwów, Rohatyn, Iwano-Frankowsk, Kolomyja, Czerniowce.

  • E-191 - 7 x w tygodniu na trasie: Jelenia Góra, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów, Przemyśl, (granica), Krakowiec, Szeginie, Lwów, Rohatyn, Iwano-Frankowsk, Kolomyja, Czerniowce.

  • E-190 - 4 x w tygodniu na trasie: Pilzno, Praga, Hradec Kralowe, Olomouc, (granica), Cieszyn, Kraków, Rzeszów, (granica), Krakowiec, Lwów, Stryj, Dolyna, Kalus, Iwano-Frankowsk, Kolomyja, Snjatyn, Czerniowce.

Mówią obie strony

-"Bardzo się cieszymy przyjmując firmę Przykarpacki Ekspres do grona partnerów platformy Sindbad-Eurobus. Ma ona dobrą opinię wśród pasażerów i jest przez nich lubiana. W naszej ofercie dostępnych jest już 37 linii autokarowych z Polski na Ukrainę, w większości połączenia te realizowane są przez przewoźników ukraińskich, natomiast autokary Sindbada obsługują głównie trasy na zachód Europy. Od początku działalności firmy Przykarpacki Express, jej polskim partnerem jest firma Janosik z Rzeszowa, nasz wieloletni partner i podwykonawca na liniach międzynarodowych. Jesteśmy przekonani, że na tej współpracy zyskają obie strony umowy, a przede wszystkim nasi klienci, którym poszerzymy ofertę połączeń"- mówi Bogdan Kurys, wiceprezes Sindbad Sp. z o.o.

-"Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że sprzedaż naszych biletów, będzie teraz możliwa w ramach największej polskiej platformy przewozowej. Choć nasze linie są wśród klientów znane, jesteśmy przekonani, że znakomicie poprawi to naszą pozycję na polskim rynku. Szczególnie istotne jest to, że nasza oferta zaistnieje teraz w, wiodącym obecnie w Polsce, systemie sprzedaży biletów Voyager. Jest to krok tym ważniejszy, że zamierzamy w przyszłości otwierać kolejne połączenia z Polską, a silny partner w postaci platformy Sindbad-Eurobus, pozwala podchodzić do tych planów z pełnym optymizmem" ? mówi Artur Rzedzicki, prezes Janosik Sp. z o.o.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sindbad
Ukraina
Janosik

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....