TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Sindbad w gronie największych polskich firm
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.11.2015 16:44:40 2 komentarze
Sindbad w gronie największych polskich firm


Dziennik Rzeczpospolita pod koniec października opublikował najnowszą listę największych polskich przedsiębiorstw. Znalazły się na niej 43 firmy z województwa opolskiego, a w ich gronie również Sindbad ? lider międzynarodowych przewozów autokarowych.

To już 14. edycja listy ?2000?, corocznego rankingu firm, który stanowi przewodnik po polskim sektorze przedsiębiorczości i pokazuje jego kompletny obraz. Uważany jest przez ekonomistów za najlepsze zwierciadło krajowej gospodarki. Na jego podstawie można wyciągnąć wnioski o kondycji firm, jak i całych branż. Opracowywany jest na podstawie danych z rozesłanych ankiet, które weryfikowane są przez audytorów oraz na podstawie danych uzyskanych z niezależnej wywiadowni gospodarczej.

Firma Sindbad w zestawieniu pojawia się już po raz szósty, co roku konsekwentnie zwiększając swoją pozycję w rankingu największych polskich przedsiębiorstw. Znalazła się na 1180 pozycji w tabeli, polepszając swój dotychczasowy wynik o 127 miejsc. To także jedyna firma z branży międzynarodowego przewozu osób, która widnieje na liście opublikowanej przez Rzeczpospolitą.

? ?Niezmiernie cieszy nas pozycja zajęta w najnowszym rankingu oraz fakt, że z roku na rok jesteśmy coraz to wyżej na liście 2000 największych przedsiębiorstw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma nieustannie się rozwijała. Świadczą o tym między innymi inwestycje w tabor autokarowy. Przez ostatnie pięć lat udało nam się zakupić 178 fabrycznie nowych pojazdów, które obecnie jeżdżą w barwach Platformy Sindbad? ? mówi Ryszard Wójcik, właściciel i prezes firmy Sindbad.

Warto wspomnieć, że koszt ostatnich inwestycji we flotę autokarową wyniósł ponad 200 milionów złotych. To dowód na dobrą kondycję firmy i przyszłościowe myślenie, które nie tylko polega na zwiększaniu dochodów, ale również świadczy o trosce o klienta.

- ?Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla nas równie korzystne, i że Sindbadowi, dzięki zaufaniu darzonemu przez pasażerów, uda się znaleźć w pierwszym tysiącu największych firm według Rzeczypospolitej? ? dodaje szef firmy

Poniżej prezentujemy z 2014 roku, kiedy w Centrum Klienta Setry w Neu-Ulm w Niemczech firma Sindbad odebrała osiem fabrycznie nowych autokarów: trzy Setry S 517 HD, dwie Setry S515 HD oraz trzy Setry 516 HD/2. Odbiór autokarów poprzedziło całodzienne szkolenie naszych kierowców z zakresu ekonomicznej jazdy z dużym naciskiem na obsługę automatycznej skrzyni biegów PowerShift.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sindbad
  • Nhhvv – 16.11.2015

    A JAK SINDBAD MA WYPADEK I ITD IDZIE KONTROLOWAC BIURA SINDBADA TO OKAZUJE SIE ZE SA WAŁY NA WAŁACH...PRZEKRETY NA PRZEKRECIE...SAME LESNE DZIADKI....TO ZE MAJA SETRY O NICZYM NIE SWIADCZY!!!!!!

  • Panie!!! – 17.11.2015

    Weź skończ bzdury pisać i weź się za robotę. Sam siedzisz na cisnej pryczy i kwiczysz że tacy owacy. Zawsze musie sie znaleźć jakiś opozycjonista

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....