TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Sindbad w gronie największych polskich firm
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.11.2015 16:44:40 2 komentarze
Sindbad w gronie największych polskich firm


Dziennik Rzeczpospolita pod koniec października opublikował najnowszą listę największych polskich przedsiębiorstw. Znalazły się na niej 43 firmy z województwa opolskiego, a w ich gronie również Sindbad ? lider międzynarodowych przewozów autokarowych.

To już 14. edycja listy ?2000?, corocznego rankingu firm, który stanowi przewodnik po polskim sektorze przedsiębiorczości i pokazuje jego kompletny obraz. Uważany jest przez ekonomistów za najlepsze zwierciadło krajowej gospodarki. Na jego podstawie można wyciągnąć wnioski o kondycji firm, jak i całych branż. Opracowywany jest na podstawie danych z rozesłanych ankiet, które weryfikowane są przez audytorów oraz na podstawie danych uzyskanych z niezależnej wywiadowni gospodarczej.

Firma Sindbad w zestawieniu pojawia się już po raz szósty, co roku konsekwentnie zwiększając swoją pozycję w rankingu największych polskich przedsiębiorstw. Znalazła się na 1180 pozycji w tabeli, polepszając swój dotychczasowy wynik o 127 miejsc. To także jedyna firma z branży międzynarodowego przewozu osób, która widnieje na liście opublikowanej przez Rzeczpospolitą.

? ?Niezmiernie cieszy nas pozycja zajęta w najnowszym rankingu oraz fakt, że z roku na rok jesteśmy coraz to wyżej na liście 2000 największych przedsiębiorstw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma nieustannie się rozwijała. Świadczą o tym między innymi inwestycje w tabor autokarowy. Przez ostatnie pięć lat udało nam się zakupić 178 fabrycznie nowych pojazdów, które obecnie jeżdżą w barwach Platformy Sindbad? ? mówi Ryszard Wójcik, właściciel i prezes firmy Sindbad.

Warto wspomnieć, że koszt ostatnich inwestycji we flotę autokarową wyniósł ponad 200 milionów złotych. To dowód na dobrą kondycję firmy i przyszłościowe myślenie, które nie tylko polega na zwiększaniu dochodów, ale również świadczy o trosce o klienta.

- ?Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla nas równie korzystne, i że Sindbadowi, dzięki zaufaniu darzonemu przez pasażerów, uda się znaleźć w pierwszym tysiącu największych firm według Rzeczypospolitej? ? dodaje szef firmy

Poniżej prezentujemy z 2014 roku, kiedy w Centrum Klienta Setry w Neu-Ulm w Niemczech firma Sindbad odebrała osiem fabrycznie nowych autokarów: trzy Setry S 517 HD, dwie Setry S515 HD oraz trzy Setry 516 HD/2. Odbiór autokarów poprzedziło całodzienne szkolenie naszych kierowców z zakresu ekonomicznej jazdy z dużym naciskiem na obsługę automatycznej skrzyni biegów PowerShift.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sindbad
  • Nhhvv – 16.11.2015

    A JAK SINDBAD MA WYPADEK I ITD IDZIE KONTROLOWAC BIURA SINDBADA TO OKAZUJE SIE ZE SA WAŁY NA WAŁACH...PRZEKRETY NA PRZEKRECIE...SAME LESNE DZIADKI....TO ZE MAJA SETRY O NICZYM NIE SWIADCZY!!!!!!

  • Panie!!! – 17.11.2015

    Weź skończ bzdury pisać i weź się za robotę. Sam siedzisz na cisnej pryczy i kwiczysz że tacy owacy. Zawsze musie sie znaleźć jakiś opozycjonista

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....