TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Sindbad umacnia się w Niemczech. Z Becker Reisen
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.02.2018 11:49:13
Sindbad umacnia się w Niemczech. Z Becker Reisen

Kolejny sojusz polskiej firmy na niemieckim rynku. Po ważnej umowie z Deutsche Touring, reprezentującej markę Eurolines w Niemczech, teraz opolska firma niebawem połączy swoje siły z Becker Reisen.

-"Od zawsze stawiamy na ustawiczny rozwój naszej firmy, chcąc przy tym stale poszerzać ofertę przewozową, która sprosta oczekiwaniom naszych Pasażerów - powiedział Bogdan Kurys, wiceprezes zarządu Sindbada. - W związku z tym niezwykle miło nam poinformować, że już niebawem połączymy swoje siły z firmą Becker Reisen. Dotychczas zajmowała się ona realizacją połączeń z Polski Północnej i Centralnej do Niemiec. Od 5 lutego będziemy działać już pod wspólną marką Sindbad Eurobus, oferując ujednoliconą ofertę i warunki przewozów. Nasza firma będzie odpowiedzialna za realizację linii Becker Reisen, natomiast przewozy na trasie Warszawa – Hamburg będą obsługiwały autokary o jednakowym, wysokim standardzie, oznakowane logo obydwóch firm" - podkreśla Bogdan Kurys.

Najnowsze posuniecie Sindbada to kolejny etap budowy europejskiej grupy, która mogłaby być konkurencją dla dynamicznie rozwijającego się FlixBusa. "Zieloni" pojawili się na naszym rynku, dlatego "srebrni" odpowiedzieli optymalizacją połączeń do Niemiec. W kolejnym miesiącach właśnie na tym transportowym froncie spodziewamy się kolejnych, dynamicznych zmian.

Przypomnijmy, że ostatnio Sindbad pozyskał sporą liczbę europejskich partnerów - m.in. francuskiego ISILINES oraz Eurolines we Francji, Belgii, Holandii oraz Czechach. W listopadzie 2017 r. podpisana została również umowa z nowym właścicielem niemieckiego przewoźnika Deutsche Touring, reprezentującego markę Eurolines w Niemczech. Dzięki zawartym umowom oferta Sindbada dostępna jest w sieciach biur podróży z logo Eurolines i Touring w Europie Zachodniej.

Czas na tabor

Równolegle opolska firma inwestuje cały czas w nowy tabor. Na rok 2018 przewoźnik zamówił 14 nowych autokarów marki Setra - w tym pierwszy w naszym kraju dwupokładowy model S 531 DT. Odbiór planowany jest wiosną 2018 r.

Inwestycja w tabor o wartości prawie 20 milionów złotych jest wspólnym projektem Sindbada oraz jego partnerów, realizujących wspólnie międzynarodowe przewozy w ramach regularnych linii autokarowych.

Przypomnijmy, że w 2017 roku firma odebrała 17 fabrycznie nowych autokarów marki Setra, w tym szesnaście modeli jednopokładowych z serii Comfort Class 500 oraz jeden piętrowy z serii TopClass400. Z tej grupy 7 pojazdów przeznaczonych było dla partnerów Sindbada, a 10 zasiliło tabor opolskiej firmy. Wszystkie wyposażone zostały w najwyższej generacji technologie bezpieczeństwa aktywnego, takie jak system reagowania na przeszkody (ABA3), asystent utrzymana pasa ruchu (SPA), tempomat odległości (ART), elektroniczny układ hamulcowy (EBS) czy elektroniczny program stabilizacji (ESP). Podobnie będzie w ramach przyszłorocznej dostawy.

WiFi w całej Europie

Od stycznia 2018 roku klienci korzystający z usług platformy Sindbad, na liniach realizowanych na zachód i południe Europy, mogą na całej trasie korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci internet oferowanego na pokładach autokarów. Do tej pory dostęp do internetu był oferowany jedynie na terenie Polski, jednak nowe warunki umowy z operatorem Polkomtel, pozwoliły na uruchomienie tej usługi również poza Polską.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
Sindbad
Niemcy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....