TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Sindbad gotowy na FlixBusa - nowe Setry i nowi partnerzy
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.12.2017 15:00:24 1 komentarz
Sindbad gotowy na FlixBusa - Setry i nowi partnerzy

Polski przewoźnik autokarowy zamówił właśnie 14 nowych autokarów marki Setra - w tym pierwszy w naszym kraju dwupokładowy model S 531 DT. Odbiór planowany jest wiosną 2018 r.

Inwestycja w tabor o wartości prawie 20 milionów złotych jest wspólnym projektem Sindbada oraz jego partnerów, realizujących wspólnie międzynarodowe przewozy w ramach regularnych linii autokarowych.

Przypomnijmy, że w 2017 roku firma odebrała 17 fabrycznie nowych autokarów marki Setra, w tym szesnaście modeli jednopokładowych z serii Comfort Class 500 oraz jeden piętrowy z serii TopClass400. Z tej grupy 7 pojazdów przeznaczonych było dla partnerów Sindbada, a 10 zasiliło tabor opolskiej firmy. Wszystkie wyposażone zostały w najwyższej generacji technologie bezpieczeństwa aktywnego, takie jak system reagowania na przeszkody (ABA3), asystent utrzymana pasa ruchu (SPA), tempomat odległości (ART), elektroniczny
układ hamulcowy (EBS) czy elektroniczny program stabilizacji (ESP). Podobnie będzie w ramach przyszłorocznej dostawy.

Nowi partnerzy

Klienci Sindbada będą mieli możliwość kupna biletów do Polski u nowych partnerów platformy Sindbad w Europie. Kolejnym partnerem biznesowym Sindbada został francuski ISILINES oraz Eurolines we Francji, Belgii, Holandii oraz Czechach. W listopadzie podpisana została również umowa z nowym właścicielem niemieckiego przewoźnika Deutsche Touring, reprezentującego markę Eurolines w Niemczech. Dzięki zawartym umowom oferta Sindbada dostępna będzie w sieciach biur podróży z logo Eurolines i Touring w zachodniej Europie.

WiFi w całej Europie

Od stycznia 2018 roku klienci korzystający z usług platformy Sindbad, na liniach realizowanych na zachód i południe Europy, będą mogli na całej trasie korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci internet oferowanego na pokładach autokarów. Do tej pory dostęp do internetu był oferowany jedynie na terenie Polski, jednak nowe warunki umowy z operatorem Polkomtel, pozwoliły na uruchomienie tej usługi również poza Polską. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka 230V przy każdym siedzeniu, pasażerowie będą mogli korzystać ze swoich urządzeń mobilnych bez obawy o brak zasilania czy dostępu do internetu.

Sindbad z Opola to polska firma, działająca na rynku od 1983 roku. Poza flotą własną liczącą ponad 120 autokarów, usługi przewozowe wykonywane są również autokarami około 30 partnerów (przewoźników) krajowych. Łącznie platforma Sindbad dysponuje taborem ponad 300 autokarów, daje pracę grupie prawie 1500 kierowców, 200 pilotów i ponad 500 pracowników biurowych. Oferta Sindbada to połączenia z Polski do 29 krajów w Europie. Poza ofertą przewozu autokarowego na zachód Europy, w ofercie platformy znajdują się kierunki wschodnie, takie jak Białoruś, Ukraina czy Mołdawia, obsługiwane przez grupę prawie 50 zagranicznych przewoźników.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sindbad
Setra
piętro
  • Mbzu – 17.12.2017

    Raczej więcej jak trzysta, szczególnie ze numeracja jest juz nawet na 700 - gZ-time. Także dużo więcej. Druga sprawa że Sindbad kierowców nie zatrudnia, poza swoimi czyli jest ich 200 może i to pracujących za głodowe stawki także..

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....