TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

SilesiaKOMUNIKACJA 2019: Damiro i inteligentne fotele [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.05.2019 11:00:04
SilesiaKOMUNIKACJA 2019: Damiro i inteligentne fotele kierowcy [FILM]

Na kwietniowej wystawie w Sosnowcu firma Damiro z Żor pokazała kilka nowości w zakresie autobusowych siedzeń - to m.in. fotel kierowcy z pamięcią ustawień. O tych nowinkach opowiedział nam Damian Midura, właściciel firmy.

Zacznijmy, od tego, że Damiro oferuje na autobusowym rynku fotele dla kierowców marki ISRI, w tym zarówno nowe, jak i regenerowane. I to właśnie przywracacie "drugiego życia" fotelom wyróżnia Damiro na transportowym rynku.

W Sosnowcu firma pokazała taki produkt wykonany dla MZA Warszawa i wyglądał on naprawdę dobrze. Co ważne, spółka daje możliwość wymiany regenerowanych foteli, czyli oddając siedzisko do naprawy przewoźnik otrzymuje podobny fotel, ale już po regeneracji. To zapewnia efektywne wykorzystanie czasu i brak konieczności unieruchomienia pojazdu na dłuższy czas.

Fotelowa inteligencja

Kolejny krok to wbudowanie do foteli modułu sterującego, który łączy się z kartą pojazdu i potrafi z niej odczytać ustawienia dla kierowcy - właściciela danej karty. Dzięki temu kierowca oszczędza czas i ma pewność, że to są jego ustawienia - o ile oczywiście dany autobus posiada fotel ze sterownikiem. Z drugiej strony, firma Drabpol - poprzez moduł mFAP - potrafi połączyć się z fotelem i wyświetlić możliwości jego dopasowania do użytkownika na centralnym wyświetlaczu.

-"Na polskim rynku jesteśmy już od 8 lat dostarczamy nasze usługi i towary do największych odbiorców, takich jak np. MZA Warszawa, SPA Szczecin , MPK Kraków, MZK Bydgoszcz, PKA Gdynia, PKM Gdynia, GAIT Gdańsk i MPK Wrocław. Jesteśmy również obecni w mniejszych firmach komunikacji miejskiej, a także w spółkach transportu szynowego. Staramy się kompleksowo podchodzić do branży transportu publicznego, dlatego niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty fotele biurowe - przede wszystkim z myślą o pracownika zajezdni, czy dyspozytorach, a także rozpoczęliśmy usługę tapicerowania zniszczonych siedzeń. Pierwszy takie kontrakt - na 40 wagonów - otrzymaliśmy od spółki Tramwaje Warszawskie" - podsumowuje Damian Midura, właściciel firmy.

Więcej szczegółów materiale filmowym:


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
SilesiaKOMUNIKACJA
Damiro
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....