TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Sfera Platinium. Nowa marka Funclub'u
INFOBUS.PL - Opublikowano: 14.11.2017 14:52:26 6 komentarzy
Sfera Platinium. Nowa marka Funclub'u

Już jutro, 15 listopada startuje sprzedaż biletów na nową markę przewozową poznańskiego biura podróży Funclub. Przewozy mają wystartować 1 grudnia i jak podkreśla firma będą one dedykowane przede wszystkim dla klienta biznesowego.

Funclub wzbogacił się kilka miesięcy temu o dwa Irizary i8 w standardzie, którego do tej pory nie było w naszym kraju. Hiszpańskie autokary zostały zaprojektowane na specjalne zamówienie. Pojazdy posiadają zwiększone przestrzenie między fotelami, których jest zaledwie 30. Odległość między fotelami wynosi 1,2 m (zamiast 78 cm). Fotele posiadają rozkładane podnóżki, które umożliwiają położenie się podczas podróży. Wysoka jakość wykończenia i skórzane wnętrze, dostęp do Wi-Fi na terenie UE, gniazdka elektryczne 230 V, porty USB, indywidualne zestawy multimedialne i ekspres ciśnieniowy to udogodnienia, które tworzą nowe realia. To także pierwsze autokary Funclubu, które nie są w żółtych barwach.

Pojazdy te od 1 grudnia będą kierowane do obsługi linii Poznań – Warszawa. To na tej trasie nastąpi debiut Sfery Platinium. W ciągu dnia będą realizowane dwie pary kursów- z Poznania o 6:00 i 6:30, natomiast powroty ze stolicy będą o 16:30 i 17:30. Dodatkowo każdy pasażer wyruszający w podróż z Poznania do 1 lutego w cenie biletu ma zapewniony dojazd taksówką.

W zależności od wyboru standardu podróży bilety kosztują 125 i 180 zł. Pasażerowie będą mogli liczyć na bogate menu, pełny dostęp do multimediów oraz profesjonalną obsługę pokładową.

Sprzedaż biletów na Sferę Platinium zacznie się jutro. Punktualnie o godzinie 11:00 na stronie SferaPlatinium.pl uruchomiony zostanie kanał sprzedaży. Oferta zapowiada się obiecująco i jest dużym powiewem świeżości na polskim rynku przewozów autokarowych. Czy odniesie sukces? Przekonamy się za jakiś czas.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Funclub
Irizar
i8
 • krakowianin – 14.11.2017

  Takie ceny to zupełnie jak za darmo . Tylko barszcz czerwony jest tańszy !

 • Fvluby – 14.11.2017

  Już to kiedyś było, polskibusgold.com też się nie przyjęło. Zapewne tu będzie podobnie. ;)

 • Stefa – 14.11.2017

  tylko polskibusgold miał bardzo niewygodne autokary plaxton a tu są najlepsze na rynku IRIZARY

 • Jajcew – 14.11.2017

  Idealna oferta. Zamiast się pierdzielić samolotami, czy stresować na autostradzie za fajerą, kładę się i jadę jak człowiek. Będzie coraz większe zapotrzebowanie na takie oferty

 • Hrabia – 16.11.2017

  Bedzie z tego duży niewypał. Jaki biznesmen jezdzi autokarem? On ma auto na firmę a nawet kierowcę i nie musi być uzależniony czasowo od FC. Ktoś znowu wpadł na głupi pomysł. Za 20 zl PB w tyg jeździ pusty a co tu mówić o kwocie 180 zl

 • Mama Kasi – 16.12.2017

  Moje dziecko studiuje w Warszawie więc zamiast posyłać je zwykłym autobusem lub wozić będę dużo spokojniejsza jeśli pojedzie z Poznania tym właśnie autobusem. Będę o nią spokojna.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....