TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Setra oferuje pokładowy film
DAILMLER BUSES - Opublikowano: 02.03.2011 19:44:29
Setra oferuje pokładowy film

Setra, marka koncernu Daimler, powiększa swą ofertę usług w zakresie obsługi klientów. Od początku roku firmy komunikacji autobusowej mają możliwość witania gości na pokładach swoich autokarów indywidualnym filmem wideo („on-board video”). Podczas czterominutowej projekcji pasażerowie otrzymują atrakcyjną informację na temat ekologicznych zalet podróżowania autobusami, a także specyficznych walorów w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy, wyróżniających autokary turystyczne marki Setra. Od chwili rozpoczęcia podróży na monitorach pokładowych ukazują się dobrze widoczne praktyczne wskazówki dotyczące obsługi foteli oraz ustawiania lampek do czytania i nawiewów. Ponadto film zwraca uwagę pasażerów na obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa w autokarach Setra TopClass 400 i Setra ComfortClass 400. Warto dodać, że film jest dostępny w jedenastu wersjach językowych: niemieckiej, angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej, holenderskiej, greckiej, portugalskiej, słowackiej, polskiej i norweskiej. Niewielkim kosztem firmy przewozowe mogą włączyć do projekcji indywidualne komunikaty kierowane do klientów w postaci wyświetlania logo firmy, pokazu slajdów czy własnego filmu. Wybór pozostawiono klientom, którzy wszelkich informacji i porad na temat możliwości indywidualizacji filmów i ich kosztów mogą zasięgać u przedstawicieli.

Lothar Holder, członek zarządu EvoBus GmbH, odpowiedzialny za sprzedaż autokarów marki Setra, uważa nowoczesną ofertę wideo za udane połączenie komfortu i bezpieczeństwa: –„Oferując usługę zindywidualizowanego pokładowego filmu wideo, wspomagamy naszych klientów w reklamowaniu własnej firmy. Ponadto odciążamy kierowcę autokaru, który może jeszcze intensywniej i skuteczniej skoncentrować się na sytuacji w ruchu drogowym.”

Film wideo można zobaczyć tutaj i tutaj. Natomiast formularz zamówień dostępny jest

tutaj. Dodajmy , że na tej samej stronie można zamówić karty pokładowe z podstawowymi informacjami na temat bezpieczeństwa w autobusie.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Setra
Daimler
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....