TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Scania: Serwis w Częstochowie w nowej lokalizacji
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.02.2018 12:58:52
Scania: Serwis w Częstochowie w nowej lokalizacji

Nowoczesny obiekt serwisowy Scania powstanie w Mykanowie k. Częstochowy, zastępując dotychczasową placówkę Scania w tym regionie. W serwisie dostępne będą kompleksowe rozwiązania transportowe, usługi serwisowe oraz finansowe, zgodne ze standardami Scania.

Realizacja inwestycji w Mykanowie rozpoczęła się w styczniu br. Nowy obiekt będzie spełniał najwyższe standardy serwisowe Scania.

W ramach świadczonych usług w serwisie będzie prowadzona sprzedaż pojazdów nowych, używanych oraz pełnej gamy usług i produktów Scania. W ofercie serwisu znajdą się: przeglądy, naprawa pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów i silników przemysłowych. Dodatkowo serwis będzie realizował naprawy powypadkowe, montaż urządzeń Toll Collect oraz zapewni całodobową pomoc Scania Assistance. Planowany termin zakończenia budowy to ostatni kwartał 2018 r.

– Zdecydowaliśmy się na budowę nowego serwisu, ponieważ stale podążamy za oczekiwaniami naszych klientów. Tworząc nowoczesny, przyjazny dla otoczenia obiekt, chcemy zapewnić większą dostępność oferowanych usług. Za wyborem Mykanowa, jako lokalizacji nowego serwisu, przemawia znakomite położenie geograficzne. Nowy serwis będzie znajdował się przy głównym szlaku komunikacyjnym drogi krajowej DK1, która niebawem zostanie rozbudowana do parametrów autostrady A1. Wierzymy, że świetna lokalizacja, nowoczesny serwis oraz profesjonalny zespół pozwoli, w jeszcze większym stopniu, sprostać wymaganiom branży transportowej w naszym regionie – komentuje Adam Łęczycki, dyrektor oddziału Scania Gliwice.

Rozwiązania dla środowiska

Troska o otoczenie i środowisko zajmuje ważne miejsce we wszystkich działaniach prowadzonych w ramach Scania. Dlatego nowy serwis firmy w Częstochowie zostanie wyposażony w inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS), który zapewni pełną kontrolę nad poziomem wykorzystania energii, wody i gazu. Dodatkowo świetliki dachowe nad każdym stanowiskiem, przeszklone bramy, dodatkowe przeszklenia między bramą warsztatową, a dachem, przyczynią się do optymalnego wykorzystania naturalnego oświetlenia, zamiast oświetlenia sztucznego. Ponadto, część biurowa budynku zostanie ustawiona w kierunku południowym i południowo-zachodnim, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła.

Scania na Śląsku

Scania Częstochowa to trzeci po Scania Gliwice oraz Scania Bielsko-Biała serwis Scania, który zapewnia bieżącą obsługę klientów w regionie Górnego Śląska. Śląskie to jeden z liderów rokrocznych rankingów województw o największej atrakcyjności inwestycyjnej dla działalności przemysłowej i usługowej oraz jeden z regionów o najbogatszych tradycjach przemysłowych w Polsce. To także region, w którym branża transportowa rozwija się w dużym tempie.

Sieć Scania w Polsce tworzy obecnie: 11 dilerów, 38 autoryzowanych serwisów, centrum napraw powypadkowych z własną lakiernią oraz profesjonalne centrum szkoleniowe.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
serwis
Scania

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....