TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Ruszyła miejska komunikacja w Pucku. PKS Gdynia!
InfoBus.pl - Opublikowano: 03.10.2017 16:33:04 1 komentarz
Ruszyła miejska komunikacja w Pucku. PKS Gdynia!

W niedzielę 1 października 2017 r. burmistrz Pucka, Hanna Pruchniewska wraz z grupą radnych oraz pracownikami UM dokonała uroczystego otwarcia linii numer 1 – nowej linii komunikacji miejskiej w Pucku.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta, którzy jako pierwsi mogli przetestować nową alternatywę podróżowania po mieście. Nie zapomniano też o najmłodszych pasażerach, którzy otrzymali balony oraz słodki poczęstunek a dobre humory nie opuszczały podróżnych.

Przez pierwsze dni października autobus kursował za darmo, aby mieszkańcy zapoznali się z trasą, warunkami transportu i zgłosili ewentualne uwagi. Te przyjmowane są cały czas w Urzędzie Miasta Pucka (np. mailem na adres: sekretariat@miasto.puck.pl). Urzędnicy podkreślają, że będą uważnie wsłuchiwali się w głosy pasażerów - pucczan oraz wszystkich pozostałych klientów autobusowej linii i w miarę możliwości wprowadzali korekty.

Pucka taryfa

Aktualnie na terenie Pucka autobus zatrzymuje się na 27 przystankach. Bilet kosztuje 2 złote, ulgowy połowę mniej. PKS Gdynia sprzedaje tez bilety miesięczne w cenie 44,00 zł bilet normalny i 22,00 zł bilet ulgowy. Są one do nabycia w otwartym przez 7 dni w tygodniu punkcie sprzedaży biletów miesięcznych i okresowych PKS Gdynia w budynku dworca kolejowego PKP Puck. Pełna taryfa opłat za przejazd i wykaz ulg - obowiązuje od 01.10.2017 r.


Trzymiesięczny test

-"Autobus dedykowany do obsługi tego połączenia jest typowo miejski, niskopodłogowy, tak, żeby wózek inwalidzki i matka z dzieckiem w wózku mogły spokojnie wjechać oraz żeby starsza lub chora osoba mogła swobodnie się przemieszczać. Oczywiście autobus jest skierowany do wszystkich mieszkańców Pucka czy gości, którzy zapłacą za bilet. Cena biletu na przejazd jest atrakcyjna. Podstawowy bilet kosztuje 2 złote - niezależnie od tego jak długo będzie trwała podróż, a ulgowy - złotówkę. Osoby powyżej 75 roku życia mogą jeździć bezpłatnie - mówi burmistrz Pucka, Hanna Pruchniewska i dodaje: Mamy podpisaną umowę na trzy miesiące. Co będzie potem? Zobaczymy. Teraz już wszystko w rękach pasażerów."

Zobacz rozkład jazdy puckiego autobusu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
PKS Gdynia
UM Puck
  • www – 03.10.2017

    Głupota z tymi biletami ulgowymi. Serio nie da się obniżyć cen dla wszystkich?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....