TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Ruszył autoryzowany serwis VDL w Sosnowcu
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.03.2016 13:34:40
Ruszył autoryzowany serwis VDL w Sosnowcu

Zaledwie pół roku temu Grupa DBK świętowała otwarcie punktu serwisowego w Opolu, a już 20 stycznia br. swoją działalność rozpoczął kolejny serwis ? tym razem w woj. śląskim, w Sosnowcu.

To druga inwestycja Grupy w województwie śląskim. Od kilku lat w tym regionie prężnie działa autoryzowany serwis marki DAF i IVECO w Rudzie Śląskiej.

-?Rozpoczęcie działalności serwisu w Sosnowcu to dla nas kolejny kamień milowy w rozwoju naszej sieci serwisowo-sprzedażowej DBK Truck Center oraz całej Grupy DBK. Pragniemy zapewnić Klientom jak najlepszy dostęp do naszych usług, czyniąc ich biznes jeszcze efektywniejszym. Liczę, że najnowszy punkt serwisowy w Sosnowcu, wraz z doświadczoną stacją w Rudzie Śląskiej, spełnią oczekiwania przedsiębiorców z regionu śląskiego i usprawnią pracę ich firm ? mówi Andrzej Luniak, Prezes Spółki WTC, należącej do Grupy DBK.

Nowoczesny obiekt w Sosnowcu został wyposażony w 5 stanowisk przejazdowych o długości 28m oraz dwa zestawy przestawnych podnośników firmy Steril-Koni Polska. Znajduje się tam również najnowocześniejsza linia diagnostyczna, składająca się z rolki do pomiaru sił hamowania, płyty do badania zbieżności wstępnej oraz szarpaka do precyzyjnego określenia luzu w układzie zawieszenia. Ponadto w obiekcie zostało wygospodarowane odrębne pomieszczenie o powierzchni 70m2 do naprawy podzespołów, a sama powierzchnia magazynowa zajmuje 300m2. Serwis w Sosnowcu posiada liczne udogodnienia dla kierowców oczekujących na naprawy, m.in. dwa niezależne, komfortowe pomieszczenia hotelowe, wyposażone w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W ramach współpracy ze szwedzką firmą ORION zapewniamy dostęp do centralnego systemu dystrybucji oraz monitoringu materiałów olejowych renomowanego producenta. Przy obiekcie został przygotowany utwardzony parking dla 50 zestawów.

Punkt serwisowy w Sosnowcu, podobnie jak inne oddziały Grupy DBK, oferuje szeroki zakres usług dla klientów z branży TSL. Są to przede wszystkim naprawy gwarancyjne pojazdów ciężarowych marki DAF, autobusów VDL Bus & Coach oraz naczep KÖGEL. Serwis dokonuje również napraw pogwarancyjnych i powypadkowych wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep i autobusów. Klienci zainteresowani zakupem pojazdów znajdą w oddziale biuro sprzedaży marki DAF i naczep KÖGEL oraz centrum sprzedaży pojazdów używanych. Ponadto w punkcie realizujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych oraz wysokiej jakości zamienników do wszystkich pojazdów, usługi finansowania, wynajmu długoterminowego pojazdów ciężarowych oraz ubezpieczenia. Dodatkowo serwis został wyposażony w specjalistyczny sprzęt do kompleksowej obsługi napraw powypadkowych.

Adres:

DBK Truck Center Sosnowiec

Ul. Logistyczna 4

41-208 Sosnowiec

Tel. 32 733 80 50

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
VDL
serwis
DBK

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....