TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Rozpoczęły się X Targi Kielce Bike – Expo
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 19.09.2019 20:31:07
Zdj. Targi Kielce Bike – Expo

Od 19 do 21 września potrwają jubileuszowe X Targi Kielce Bike-Expo. To największa w Europie Środkowo-Wschodniej branżowa wystawa poświęcona rowerom. W ubiegłym roku wzięło w niej udział 230 wystawców z całego świata.

Poprzednia edycja kieleckich targów rowerowych zakończona sukcesem

Ubiegłoroczną edycję Kielce BIKE-EXPO obejrzeli wystawcy z 15 krajów świata m.in. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Indii. Tradycyjnie dwa pierwsze dni targów przeznaczone były dla branżowych zwiedzających, podczas trzeciego wystawę mogli zwiedzać wszyscy miłośnicy rowerów. Wydarzenie odwiedziło blisko7,5 tysiąca gości–właścicieli sklepów, platform sprzedażowych,serwisów rowerowych, ale także fanów dwóch kółek. Wśród zwiedzających znaleźli się sportowcy– m.in. Rita Malinkiewicz - reprezentantka polski MTB, Katarzyna Burek - Mistrzyni Polski Enduro czy Sonia Skrzypik – Mistrzyni Polski Downhill. Trzon wystawców stanowili polscy producenci: 170 firm z naszego kraju pokazało swoje produkty – od klasycznych i elektrycznych rowerów przez części zamienne aż po oświetlenie.

Szkolenia i coaching w Targach Kielce

Targi Kielce BIKE-EXPO to jedyne w kraju miejsce stanowiące platformę spotkań dla całej branży. Właścicielom sklepów i serwisów rowerowych dedykowane są warsztaty oraz szkolenia branżowe. Na zajęcia coachingowe oraz szkolenia dla szefów dotyczące efektywnego prowadzenia działalności zaprasza Jan Kubica, dyplomowany coach, mentor. Szkolenia skierowane są do szefów i kierowników – osób pracujących z personelem w sklepach czy hurtowniach. Natomiast coaching zaadresowany jest do osób odpowiedzialnych za rozwój firmy i wzrost jej zyskowności: właścicieli sklepów, prezesów i dyrektorów. Podczas spotkania z Janem Kubicą przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, miedzy innymi w jaki sposób optymalizować procesy sprzedażowe i jak rozmawiać z klientami.

Coaching i szkolenia z Janem Kubicą zaplanowane zostały na dwa dni targów KIELCE BIKE-EXPO: 19-20 września 2019.

Akademia Kielce BIKE-EXPO 2019

Akademia Kielce BIKE-EXPO to cykl szkoleń, obywających podczas targów, składający się z trzech odrębnych modułów skierowanych do:

  • I sklepów i serwisów rowerowych

  • II właścicieli sklepów

  • III producentów sprzętu rowerowego.

Udział w Akademii w Targach Kielce gwarantuje poszerzenie wiedzy teoretycznej, nabycie praktycznych umiejętności technicznych oraz podniesienie kompetencji zawodowych w ramach certyfikowanych szkoleń i warsztatów.

Dla producentów przygotowano, między innymi zajęcia dotyczące zarządzania strategicznego, a dla właścicieli sklepów szkolenia związane z rozwojem sprzedaży internetowej, takie jak omnichannel i zagrożeń z nim związanych.

Nowości podczas jubileuszowej edycji targów rowerowych w Kielcach

Kielce BIKE-EXPO to wydarzenie, które od lat przyciąga największe marki rowerowe. Ich przedstawiciele decydują się na premierowe pokazy produktów właśnie w Targach Kielce. Ponownie podczas zbliżającej się jubileuszowej edycji swoją premierę będzie mieć wiele produktów. Najlepsze z nich zostaną wyróżnione nagrodami BIKE AWARD. Zgłoszenia, jak co roku rozpatrywać będzie komisja złożona z branżowych specjalistów.

Maraton Bike Atelier na targach Kielce BIKE-EXPO

Bike Atelier MTB Maraton 2019 to aż dwanaście wyścigów, o dwa więcej niż w poprzednim roku. Zyskująca coraz większą popularność seria zawita w tym roku na Kielce BIKE-EXPO. Jak zapewnia Dariusz Leśniewski, organizator, tegoroczny maraton będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Podczas maratonu zawodnicy ścigają na dystansie dostosowanym do indywidualnych umiejętności i możliwości. Każde wydarzenie to także okazja do rodzinnego spotkania. W czasie imprez nie brakuje również wyścigów dla dzieci.

Odcinek Bike Atelier MTB Maraton w Kielcach odbędzie się 21 września. Więcej informacji można znaleźć na www.bikeateliermaraton.pl

Kielce BIKE-EXPO dla branży rowerowej i nie tylko

Między 19 a 20 września 2019 kielecki ośrodek targowy odwiedzą branżowi goście, a więc właściciele sklepów rowerowych, pracownicy serwisów, czy zawodnicy uprawiających sporty rowerowe. Ostatni dzień (21.09) tradycyjne przeznaczony jest dla gości indywidualnych - to dzień pełen atrakcji, pokazów i spotkań z ciekawymi ludźmi.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kielce
Targi Kielce
Bike-Expo

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....