TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Rosja: Autobusy MAN i NEOPLAN wyróżnione
MAN 25.09.2011 - Opublikowano: 25.09.2011 19:53:47 2 komentarze
Rosja: Autobusy MAN i NEOPLAN wyróżnione

Na międzynarodowych targach pojazdów użytkowych COMTRANS 2011 w Moskwie autobus NEOPLAN Cityliner otrzymał tytuł „Bus of the Year”w konkursie „The Best Commercial Vehicle of the Year in Russia“. Jury tej nagrody składało się z dwunastu dziennikarzy wiodących mediów specjalistycznych w dziedzinie pojazdów użytkowych. Autokar turystyczny klasy Premium zachwyca futurystyczną konstrukcją, wyjątkowym wzornictwem i najnowocześniejszą techniką. Oba wyróżnienia ekskluzywnego autobusu NEOPLAN Cityliner –„red dot design award: best of the best“za wzornictwo w roku 2007 oraz tegoroczny tytuł „Bus of the Year“–stanowią potwierdzenie jego zalet wizualnych i technicznych. NEOPLAN Cityliner jako najczęściej sprzedawany w Rosji model autobusów NEOPLAN ponownie wyprzedził swoich konkurentów.


Dr. Frank Hiller, członek zarządu odpowiedzialny za Marketing, Sales &Services spółki MAN Truck &Bus AG, wyraził zadowolenie z nagrody dla autobusu NEOPLAN Cityliner: „Rosja jako rynek o dużym potencjale stanowi istotny element naszej strategii dotyczącej krajów BRIC. Ostatnie wyróżnienie nie tylko potwierdza sukces firmy MAN Truck &Bus na rynku rosyjskim, ale pokazuje przede wszystkim, że dla specjalistów i klientów najważniejsze są pojazdy wysokiej jakości. Przyznanie tytułu „Bus of the Year”autobusowi NEOPLAN Cityliner jest kolejnym krokiem mającym umożliwić fascynację NEOPLANEM także naszym klientom w Rosji.“
Autobus NEOPLAN Cityliner o całkowitej długości 13,8 metrów może przewozić 41 pasażerów. Piękna forma i innowacyjne wzornictwo przyciągają wzrok nie tylko miłośników autobusów. Atrakcyjny wygląd zewnętrzny autobusu Cityliner podkreślają dodatkowo jego zalety wewnętrzne. Szeregowy sześciocylindrowy silnik turbo diesel MAN D 2066 LOH 03 o mocy 400 PS sprzyja szybkiemu dojazdowi do celu. W wersji seryjnej autobus posiada także przyjazny dla środowiska otwarty filtr cząsteczkowy MAN PM-KAT®. Komfortowe wyposażenie oraz najnowocześniejsze urządzenia techniczne i elementy bezpieczeństwa są gwarantem komfortu podróży na pokładzie autobusu NEOPLAN Cityliner.
Wyróżnienie dla MAN Lion´s Regio
Wyróżnienie w Rosji otrzymał także autokar turystyczny MAN. Na corocznej konferencji „Pojazdy przez pryzmat klienta: posiadanie pojazdu w opinii specjalistów i niezależnych ekspertów“, zorganizowanej w lipcu 2011 przez rosyjskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów (OAR), spółkę doradczą ASM Holding i największe rosyjskie czasopismo specjalistyczne branży samochodowej „Za Ruljom“, autobus MAN Lion´s Regio zwyciężył w grupie autobusów o całkowitej długości od 8,1 do 12 metrów w kategorii najniższych kosztów eksploatacji.
MAN Truck &Bus RUS ponownie liderem na rynku
Sukces przekłada się także na wyniki obrotów: w ciągu pierwszych ośmiu miesięcy 2011 roku firma MAN została ponownie liderem wśród europejskich importerów pojazdów użytkowych. Od stycznia do sierpnia 2011 przedsiębiorstwo to dostarczyło do Rosji w sumie 4 282 samochody o całkowitej masie powyżej 6 ton oraz 152 autobusy turystyczne i rejsowe w segmencie autobusów o długości powyżej 12 metrów. Szacuje się, że całkowity obrót w roku 2011 ulegnie podwojeniu w stosunku do roku poprzedniego. W ten sposób Rosja staje się drugim po Niemczech rynkiem zbytu firmy MAN Truck &Bus. MAN Truck &Bus aktualnie buduje w Petersburgu zakład produkcji pojazdów ciężarowych. Już w 2012 roku lokalna produkcja pokryje ponad jedną czwartą zapotrzebowania rosyjskiego rynku zbytu na pojazdy ciężarowe.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MAN
Neoplan
Rosja
  • Jaruzel – 21.10.2011

    W.szanowny autorze, nie pisze się "silnik szeregowy" tylko SILNIK RZĘDOWY! Bo chyba żaden w tych autokarów nie miał szeregowego napędu hybrydowego?

  • Jaruzel(jeszcze) – 21.10.2011

    A widzicie jak oni dbają o interes swoich narodowych gospodarek? W Niemczech utrzymuje się drogi montaż pojazdów NAM, u ruskich buduje się nowe montownie, bo rząd wprowadził cła, a u nas montażyści nie mają co robić... Ale u nas jest balcerowicz i rząd gospodarka nie zarządza!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....