TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Przez USA luksusową Setrą
Dariusz Więcławski 28.08.2007 - Opublikowano: 28.08.2007 11:39:44
Przez USA luksusową Setrą

Firma WWG (World Wide Gruppenreisen) z Dachau, specjalizująca się w organizowaniu objazdowych wycieczek po USA i Kanadzie, postanowiła podkreślić wysoki standard swoich usług zakupem nowego autokaru Setra TopClass 400. Wyposażenie zamówionego, trzyosiowego autokaru S 416 HDH, który będzie używany do przewożenia niemieckich turystów po USA od 2008 r., jest wyjątkowo bogate. Obejmuje ono m.in. szklany dach, panoramiczną kamerę, w pełni wyposażoną kuchnię pokładową, kącik klubowy w tylnej części przestrzeni pasażerskiej, złącza do komputerów PC, zmieniarkę płyt DVD, telewizory LCD zamontowane nad przejściem oraz ośmiokanałowy system audio. Na oparciach foteli pasażerskich zamontowano słuchawki połączone z systemem audio. We wnętrzu znajdują się 23 wygodne, skórzane fotele wyposażone w dodatkowe podnóżki, zamontowane w układzie 2+1. Za wyborem autokaru Setra TopClass, oprócz wysokiego poziomu komfortu, ale także bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, jak np. systemy ESP (elektroniczna stabilizacja toru jazdy), czy adaptacyjny tempomat (ART). Oprócz przekonania, że wyposażenie i standard autokaru odpowiada wymaganiom klientów firmy WWG, na decyzję o wyborze Setry TopClass miała także wpływ oferta serwisowa i dostępność części zamiennych na terenie USA. Sprawnie działająca sieć obsługowa oraz organizacja serwisu, na którą składają się należące do firmy centra serwisowe, mobilny serwis (Mobile On-Road Service) oraz sieć autoryzowanych placówek serwisowych, sprawiają że autokary Setra mogą czuć się jak w domu w każdej części USA. O atrakcyjności zamówionego autokaru Setra S 416 HDH, który firma po raz pierwszy zaprezentował podczas targów RDA w Kolonii (7-8 sierpnia 2007 r.), decyduje nie tylko wyposażenie i wysoki standard, ale także jego wygląd zewnętrzny –na nadwoziu znalazły się odwzorowania budowli i innych obiektów kojarzonych ze Stanami Zjednoczonymi, jak Statua Wolności, Most Golden Gate, historyczny parowiec Mississippi, góra Mount Rushmore oraz Kapitol w Waszyngtonie. Obrazy są dziełem Design Centre w Ulm i zostały naniesione na poszycie autokaru przez grupę specjalistów Setry w zakładach w Neu Ulm.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
USA
Setra
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....