TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Poprawiają nasze bezpieczeństwo
Robert Sroka Specjalista PR Fundacja - Opublikowano: 22.01.2008 11:10:35
Poprawiają nasze bezpieczeństwo

Do Konkursu Inicjatyw realizowanego w ramach programu „ORLEN. Bezpieczne drogi”zgłoszono prawie 300 akcji, z każdego zakątka Polski. Wszystkie one realnie przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach, wszystkie mają także szansę na wygranie nagród finansowych o łącznej puli 500 tys. zł.

300 inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa na drogach to znakomity wynik, który świadczy o dużym zaangażowaniu społeczeństwa w rozwiązywanie jednego z najważniejszych problemów społecznych w Polsce. Nikt nie przypuszczał, że do drugiej edycji Konkursu Inicjatyw zgłoszonych zostanie jeszcze więcej akcji niż rok temu. To duży sukces organizatorów, jednak przede wszystkim to sukces  nas wszystkich, na co dzień uczestniczących w ruchu drogowym –mówi Krzysztof Hołowczyc, członek Kapituły Konkursu.

Inicjatywy, zgłoszone do Konkursu obejmują swoim zasięgiem wszystkich uczestników ruchu drogowego. Już w przedszkolach prowadzone są zabawy edukacyjne, mające na celu zwrócenie uwagi najmłodszych na zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać na drogach. W szkołach uczniowie poznają znaki drogowe, przygotowują się do egzaminu na kartę rowerową oraz uczestniczą w konkursach wiedzy o ruchu drogowym. Liczne inicjatywy skierowane są także do kierowców, polegają one m.in. na prowadzeniu kursów doskonalenia techniki jazdy czy spotkaniach z ekspertami. Pomysłodawcy akcji budują ścieżki rowerowe, piszą petycje, uczą, jak udzielać pierwszej pomocy.

Na przełomie stycznia i lutego Kapituła Konkursu, złożona z przedstawicieli organizatorów oraz wybitnych ekspertów w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego wybierze najlepsze inicjatywy. Kapituła przyzna też nagrody specjalne, których łączna wartość wyniesie 150 000 zł. W tegorocznej edycji Konkursu Inicjatyw całkowita pula nagród wynosi 500 000 zł.

Laureatów Konkursu Inicjatyw w roku 2007 poznamy podczas uroczystej Gali Bezpieczeństwa organizowanej w lutym 2008 roku w Zamku Królewskim w Warszawie. Zwycięzcy otrzymają nie tylko wartościowe nagrody pieniężne, ale także „Złote Tarcze Bezpieczeństwa”, podkreślające ich wkład w poprawę bezpieczeństwa na drogach.

 Ogólnopolski Konkurs Inicjatyw BEZPIECZNE DROGI, na najciekawszą akcję na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach, jest głównym elementem programu ,,ORLEN. Bezpieczne drogi”. Konkurs jest adresowany zarówno do organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, automobilklubów), jak i do szkół, uczelni, firm, jednostek samorządowych i osób fizycznych, a więc potencjalnie do wszystkich, którzy mogą społecznie działać na rzecz bezpieczeństwa drogowego. O wszystkich zgłoszonych do Konkursu inicjatywach można przeczytać na stronie internetowej www.orlenbezpiecznedrogi.pl
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Orlen
konkurs

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....