TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Polskie zespoły Volvo grają w VISTA 2011
VOLVO - Opublikowano: 13.01.2011 17:47:29
Polskie zespoły Volvo grają w VISTA 2011

Druga runda VISTY –światowego konkursu, a jednocześnie programu szkoleniowego dla mechaników i personelu serwisowego sieci Volvo Trucks i Volvo Buses właśnie się zakończyła. VISTA 2011 odnotowała rekordową liczbę - 13 704 uczestników, tworzących łącznie 3740 zespołów, wśród których znalazły się 83 drużyny z Polski. Po dwóch pierwszych rundach teoretycznych, trzy zespoły: Quality Squad, Skrzypa Team 2, ŻAL.PL znajdują się obecnie na prowadzeniu wśród polskich uczestników i mają duże szanse na zakwalifikowanie się do regionalnych półfinałów, jakie odbędą się we Włoszech na przełomie marca i kwietnia br. W rundzie drugiej, 10 zespołów z Polski uzyskało maksymalną ilość punktów, a udział procentowy prawidłowych odpowiedzi wyniósł 83 %.

VISTA to obecnie największe tego typu zawody w świecie, do których przystąpić mogą wszyscy pracownicy związani z obsługą posprzedażną w ramach światowej sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses. Konkurs, który zapoczątkowany został w roku 1957, jako zawody dla mechaników Volvo Trucks w Szwecji, wkrótce przekształcił się w konkurencję międzynarodową. VISTA 2011 jest największą z dotychczasowych edycji konkursu, skupiając wokół siebie uczestników z 75 różnych krajów, rozlokowanych na wszystkich kontynentach. –„Wyniki konkursu z całego świata wskazują na bardzo wysoki udział procentowy poprawnych odpowiedzi, co sugeruje, że uczestnicy przyjmują to wydarzenie z entuzjazmem' –mówi Johanna Lundberg, menedżer ds. projektu VISTA. –„Ale tym, co jest dla nas naprawdę istotne, są słowa uczestników VIST-y, którzy wciąż potwierdzają nam, jak wiele uczą się dzięki udziałowi w konkursie'.

Celem konkurencji jest rozwój wiedzy i umiejętności pracowników, a tym samym poprawa jakości usług świadczonych przez personel ds. obsługi posprzedażnej w ramach sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses. Szacuje się, że każdy uczestnik konkursu, który ukończył dwie pierwsze rundy VISTY 2011, otrzymał około 60 godzin dodatkowego szkolenia, co nie jest bez znaczenia z punktu widzenia sieci dealersko-serwisowej w Polsce. –„Już teraz, VISTA 2011 to odpowiednik około 1800 godzin szkolenia pracowników łącznie' –mówi Tomasz Kosacki, koordynator konkursu na rynku polskim. –„Dlatego VISTA jest tak ważnym dla nas narzędziem w działaniach na rzecz ciągłego rozwoju poziomu obsługi klienta. Bez względu na to, na jakim etapie poszczególne zespoły zakończą swój udział w konkursie, każdy z jego uczestników odnosi z niego korzyści'.
Trzecia i ostatnia runda pytań teoretycznych rozpocznie się 31 stycznia 2011 roku. W jej wyniku, 15 najlepszych zespołów z Regionu Europy Centralno-Wschodniej zakwalifikuje się do udziału w odbywającym się we Włoszech półfinale konkursu. Tam będą rywalizować z najlepszymi zespołami z Regionu i zyskają możliwość zakwalifikowania się do udziału w Światowym Finale konkursu w Goeteborgu, w Szwecji, który zaplanowano na czerwiec 2011 r. Czy Polacy staną na podium? Na to liczymy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Volvo
serwis

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....