TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

PolskiBus zaczyna łączyć linie! Przesiadka w Krakowie
InfoBus.pl - Opublikowano: 22.11.2016 13:53:13 7 komentarzy
PolskiBus zaczyna łączyć linie! Przesiadka w Krakowie

PolskiBus rusza z ofertą dwuetapowych podróży z przesiadką w Krakowie. Np.  z Rzeszowa do Pragi, Budapesztu, Wiednia i Brna. Cena już od 24 zł. Dzięki nowej funkcjonalności połączone zostają miasta, które do tej pory nie były ze sobą bezpośrednio skomunikowane. W pierwszym etapie - PolskiBus połączy Rzeszów z Pragą, Budapesztem, Wiedniem, Brnem i Zakopanem.

Wyszukiwarka przewoźnika wybierze najdogodniejsze opcje łączonej podróży w ramach dwóch linii. Uwzględniony zostanie czas i miejsce przesiadki, która nastąpi na Dworcu MDA w Krakowie, posiadającym dogodną infrastrukturę i znajdującym się w sąsiedztwie galerii handlowej. Po wybraniu interesującego połączenia zostanie wygenerowane potwierdzenie transakcji z dwoma numerami rezerwacji, a do ceny łączonego przejazdu zostanie doliczona opłata rezerwacyjna w wysokości 2 zł.

-"Podróże łączone to odpowiedź na potrzeby mieszkańców miast, które do tej pory nie posiadały bezpośredniego połączenia z innymi atrakcyjnymi lokalizacjami. Teraz w naszej wyszukiwarce Pasażerowie otrzymują rekomendację dwóch etapów podróży z uwzględnionym dopasowanym czasem na przesiadkę w Krakowie. A to wszystko w ramach jednej transakcji i cenie często atrakcyjniejszej, niż przy dwóch niezależnych rezerwacjach. Polecam Państwu wypróbowanie naszej nowości, dzięki czemu zaoszczędzicie czas i pieniądze". ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Specjalna oferta za 24 zł + 2 zł opłaty rezerwacyjnej dotyczy podróży od poniedziałku do czwartku w dniach 22.11 ? 24.11 oraz 28.11 ? 1.12.2016 r. Rezerwacji należy dokonywać od 22.11-1.12.2016 r. Pasażerowie z Rzeszowa mają do wyboru trzy łączone kursy do Zakopanego, dwa połączenia do Budapesztu i Brna oraz po jednym kursie do Wiednia oraz Pragi.

Wkrótce połączone zostaną nowe trasy oraz nowe miasta z wieloma atrakcyjnymi ofertami cenowymi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
promocja
bilet
 • ghhbh – 22.11.2016

  brawo...tylko ten syfilis na tym kurnikowym gó...wnianym MDA W KRAKOWIE CO PRZY SCHODACH KWASNYM MOCZEM PACHNIE :-)

 • aron – 23.11.2016

  kiedy do cholery naprawicie forum

 • Olaf – 23.11.2016

  To żadna nowość :) Jak ktoś chciał to się przesiadał , a kursów to ubywa i nikt o ty nie pisze. WROCŁAW- Kraków 13 ,a było 29 kursów. Nie wspomnę o kilkunastu innych kursach.

 • Borewicz – 24.11.2016

  Ekonomia Olaf. 13 kursów jest tylko od poniedziałku do czwartku. Ja to mówią z pustego to nawet Salomon nie naleje :)

 • Borewik – 24.11.2016

  Olaf, śmierdzisz jadowitym konkurentem oraz byłym kierowcą :)

 • Chaczkar – 27.11.2016

  Między Krakowem, a Wrocławiem kursuje coraz więcej rozsądnych pociągów, więc liczba chętnych na autobusy musi maleć. Wielu ludzi woli dopłacić za pociąg. 13 kursów to ciągle duży wybór.

 • lol – 27.11.2016

  heh ale nikt nie zadał sobie tyle trudu żeby sprawdzić te przesiadki - czas oczekiwania w Krakowie 3h (Rzeszów - Budapeszt) - parodia!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....