TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

PolskiBus wprowadza tygodniowy MAXBilet
Aleksander Kierecki - Opublikowano: 05.09.2012 19:49:04 2 komentarze
PolskiBus wprowadza tygodniowy MAXBilet

Firma PolskiBuswprowadza MAXBilet –bilet okresowy, ważny przez siedem kolejnych dni od momentu zakupu i obowiązujący wyłącznie na linii P9 łączącej Warszawę z Radomiem. Za tydzień podróżowania autobusami zapłacimy 99 złotych.

PolskiBus.com, który w lipcu br. uruchomił połączenie pomiędzy Warszawą a Radomiem. Autokary przewoźnika kursują tutaj 12 razy dziennie od poniedziałku do piątku o godzinach: 06:00, 08:30, 10:30, 11:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 18:45, 20:00, 22:30. W soboty, niedziele i święta autokary PolskiBus.com realizują połączenia 6 razy dziennie o godzinach: 10:00, 12:00, 14:00, 18:00, 20:00, 22:00. Autobusy firmy PolskiBus odjeżdżająz dwóch warszawskich przystanków: przystanku znajdującego się na dworcu autobusowym przy Metrze Wilanowska (stanowisko numer 14) i przystanku autobusowego Rzymowskiego 02 (niedaleko Galerii Mokotów). W Radomiu autokary zatrzymują się na Dworcu PKS przy ulicy Prażmowskiego 8. Czas podróży autokarami PolskiBus.com z Warszawy do Radomia wynosi 1 godzinę i 45 minut.

Teraz przewoźnik idzie o krok dalej i wprowadza do swojej oferty MAXBiletu. To bilet okresowy, będzie obowiązywał przez siedem kolejnych dni od momentu zakupu biletu. W sprzedaży pojawił się dziś tj. 5 września br. Cena MAXBiletu to 99 złotych. Przypomnijmy, że ceny biletów jednorazowych rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Czy to się więc opłaca? Raczej tak - pasażerowie posiadający MAXBilet mogą podróżować przez siedem kolejnych dni od momentu zakupu biletu, tym samym nie muszą sprawdzać dostępności miejsc w autokarze poprzez stronię internetową czy zabierać ze sobą gotówki by kupić bilet. Gdy przychodzą na przystanek PolskiBus.com, po pokazaniu ważnego MAXBiletu kierowcy PolskiBus.com, mogą wejść na pokład autokaru linii P9. MAXBilet to także możliwość podróży o różnych porach dnia. Pasażerowie PolskiBus.com, którzy zakupią MAXBilet nie muszą dostosowywać się do konkretnych godzin odjazdu, gdyż bilet ma charakter otwarty i pozwala na podróżowanie między dwoma miastami bez ograniczeń przez siedem kolejnych dni.

Pasażerowie PolskiBus.com mogą kupić MAXBilet w punkcie sprzedaży znajdującym się w Warszawie przy stacji Metro Wilanowska, w Radomiu na Dworcu PKS, a także u sprzedawców biletów na przystankach autobusowych. MAXBilet jest biletem na okaziciela, a jego ważność obowiązuje zgodnie z datą widoczną na bilecie. Roger W. Bowker, Dyrektor Generalny PolskiBus.com, entuzjastycznie komentuje wprowadzenie MAXBiletu: -„Dla PolskiBus.com ogromnie ważnym wydarzeniem było otwarcie przystanku w Radomiu. Gdy miesiąc temu pojawiliśmy się z naszą ofertą, zostaliśmy wspaniale powitani przez mieszkańców miasta. Podczas miesiąca naszej obecności otrzymaliśmy wiele zapytań o bilety okresowe, które byłyby wygodnym rozwiązaniem dla osób codziennie dojeżdżających do pracy, czy na uczelnię. Dzięki tym życzliwym pytaniom i sugestiom postanowiliśmy zaproponować mieszkańcom Radomia MAXBilet. Myślę, że będzie to udane i zarazem korzystne rozwiązanie, które sprawi, że osoby na co dzień dojeżdżające do Warszawy będą podróżować szybko, tanio i w bardzo komfortowych warunkach.”A Piotr Bezulski, dyrektor Zarządzający PolskiBus.com dodaje: „Uważam, iż to doskonały moment, gdyż we wrześniu i październiku wiele osób wraca do pracy i szkoły, więc skorzystanie z naszej oferty będzie doskonałą okazją do przekonania się o wysokiej jakości podróży autokarami PolskiBus.com.”. Ciekawe na jakich kolejnych liniach pojawią się MAXBilety.

Problemy z Allegro

Również dzisiaj firma wypowiedziała się w sprawie odsprzedaży biletów na Allegro. Zdarza się i to dość często, że klienci wykupują wszystkie promocyjne oferty i następnie odsprzedają je w internecie kilka razy drożej. Jak pisze Gazeta Wyborcza - 5 września odnotowano w sumie 52 ogłoszenia dotyczące zarówno zakupu jednego, jak i więcej biletów. Przedstawiciele przewoźnika zapewniają, że robią wszystko, aby ich bilety nie były sprzedawane drożej w serwisach internetowych, gdyż zgodnie z jednym z punktów regulaminu bilety są niezbywalne i nie mogą być odsprzedawane. Podobno w takich przypadkach przedstawiciele przewoźnika zgłaszają się do właściciela biletów z prośbą o usunięcie aukcji. To jednak nie ma silnego przełożenia –sprzedaż biletów komunikacyjnych nie jest sprzeczna z regulaminem Allegro, dlatego cała sprawa wygląda na razie na walkę z wiatrakami. Jak podaje Gazeta Wyborcza –ewenytulanymrozwiązaniem ograniczającym odsprzedawanie biletów w sieci mogłoby być wprowadzenie biletów imiennych. Na to nie chce się jednak zdecydować przewoźnik. –„Na pewno nie planujemy wystawiania biletów imiennych. Nie byłoby to bowiem dogodnym rozwiązaniem dla naszych pasażerów i komplikowałoby to proces związany z kupnem biletów”–wypowiada się na łamach „Gazety”Piotr Bezulski. Być może pomysłem na rozwiązanie tego problemu jest szersze wprowadzenie właśnie MAXBiletów?
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Radom
bilet
  • aron – 24.09.2012

    no ale w sumie to czemu bilety majom bydź niezbywalne? Jak kupie samochod to moge go sprzedać nie?

  • e0n – 06.02.2013

    @busiarz Aron: bilet (a szczególnie za złotówkę) to nie samochód.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....