TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

PolskiBus w ataku na linii Warszawa-Kraków
POLSKIBUS InfoBus.pl - Opublikowano: 24.04.2015 18:19:41
PolskiBus.com wprowadza 4 nowe bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą a Krakowem

PolskiBus nie chce oddać estońskiej firmie Lux Express choćby kawałka transportowego rynku i wytacza najcięższą artylerię: 4 nowe, bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą i Krakowem w ramach linii P6 z czasem przejazdy 4 godziny i 20 minut. Kursy bezpośrednie będą obsługiwane przez dwupokładowe autokary Van Hool Astromega, wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, uchylne skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz klimatyzację. Pasażerowie otrzymają bezpłatny poczęstunek serwowany przez personel pokładowy, a bilety można już dziś rezerwować na to połączenie w cenie od 1 zł + 1 zł za rezerwację. Przypomnimy, że aktualnie trwa Wielka Wiosenna Bonanza i aby skorzystać z promocji wystarczy wpisać Kod promocyjny ? WIOSNA. Obejmuje ona także nowe połączenia. Dodatkowe, ekspresowe kursy zaczynają funkcjonować już od 1 maja.

Dzięki tej nowości PolskiBus.com oferuje najwyższą częstotliwość ?14 połączeń każdego dnia. -?Wraz z początkiem weekendu majowego postanowiliśmy przygotować niespodziankę dla naszych stałych i lojalnych pasażerów. Jest to również fantastyczna wiadomość dla osób, które jeszcze nie korzystały z naszych najwyższej jakości usług. Już dziś rozpoczynamy sprzedaż biletów na nowe, bezpośrednie połączenia pomiędzy Krakowem i Warszawą! Zapewniamy dużo krótszy czas przejazdu, a dodatkowo ugościmy każdego pasażera bezpłatnym poczęstunkiem serwowanym przez miły i uśmiechnięty personel pokładowy! Podróż będzie odbywała się na pokładach naszych luksusowych i niezwykle komfortowych, dwupokładowych autokarów Van Hool Astromega, które są uwielbiane przez naszych pasażerów! A dodatkowym argumentem jest to, że ceny wszystkich biletów będą rozpoczynały się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację!? ? zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji.

Bezpośrednie kursy PolskiBus.com z Warszawy do Krakowa realizowane są z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska (stanowisko 14) o dogodnych godzinach: 06:15, 09:00, 12:00, 18:15. Autokary jadące z Krakowa do Warszawy odjeżdżają z przystanku Małopolski Dworzec Autobusowy przy ulicy ul. Bosackiej 18 o godzinach: 05:00, 12:40, 15:00, 17:30. Od 1 maja pasażerowie będą mieli możliwość wyboru dogodnych terminów spośród aż 14 połączeń dziennie oferowanych na trasie Warszawa ? Kraków! Pełny rozkład jazdy dla linii P6 wraz z dotychczasowymi połączeniami przez Radom i Kielce jest dostępny TUTAJ 

Przypomnijmy, że na trasie Warszawa ? Kraków ? Warszawa konkurencyjny Lux Express oferuje siedem kursów dziennie - z czasem przejazdu 4 godz 20 minut. Trasy obsługują autokary Irizar i6. Są wyposażone w udogodnienia m.in. wygodne, odchylane fotele, komfortową przestrzeń na nogi czy personalne systemy multimedialne (system rozrywki pokładowej) z wbudowanymi dotykowymi ekranami w poprzedzające fotele. W cenie biletu możecie skorzystać z darmowego Wi-Fi czy bezpłatnej kawy, czekolady i herbaty.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Polski Bus
Kraków
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....