TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

PolskiBus.com i Mobilis łączą siły!
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.08.2016 15:24:25 4 komentarze
Materiały promocyjne 24/7 Communication.

PolskiBus.com i Mobilis Group łączą siły na nowych zasadach. W ramach tego porozumienia trasa Warszawa ? Płock będzie realizowana wspólnie przez pojazdy obu przewoźników. Dzięki temu pasażerowie będą mieć do dyspozycji łącznie aż 13 kursów dziennie, obsługiwanych przez najwyższej jakości autokary PolskiBus.com oraz Mobilis Group. Pierwsze kursy odbędą się już 1 września, a bilety dostępne będą wkrótce na stronie www.polskibus.com.

?Od początku skupiamy się na rozwoju zarówno naszej działalności operacyjnej, jak i IT. Dzięki inwestycji w rozbudowę naszej platformy internetowej, która z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularna możemy nawiązywać kolejne współprace z partnerami biznesowymi, udostępniając naszym lojalnym pasażerom jeszcze bardziej atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę połączeń. Dowodem na to, iż jest to bardzo skuteczna strategia jest fakt, że już szósty przewoźnik dołącza do naszej platformy integrującej przewoźników autokarowych. Kooperacja z Grupą Mobilis wyróżnia się tym, iż trasę z Warszawy do Płocka będziemy obsługiwać wspólnie, co zapewni naszym Pasażerom łącznie aż 13 kursów dziennie!? ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Dzięki współpracy z PolskiBus.com bilety na przejazdy wysokiej klasy autobusami Mobilis Group dystrybuowane będą jeszcze szerzej niż dotychczas. Jako właściciel 10 spółek PKS na terenie Mazowsza oraz Warmii i Mazur Mobilis Group od lat posiada ugruntowaną pozycję w tym regionie oraz w całym kraju. Kursy Mobilis Group wprowadzone do systemu sprzedaży PolskiBus.com realizowane będą nowoczesnymi autokarami marki Scania A30. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi, gniazdka elektryczne oraz skórzane fotele z dodatkową przestrzenią między rzędami.

?Jestem przekonana, że nawiązana z PolskiBus.com współpraca przyniesie dodatkowe korzyści pasażerom. Zauważamy, że coraz więcej podróżnych decyduje się na zakup biletów w Internecie, a im większa ich dostępność ? tym większa łatwość bezproblemowego zaplanowania przejazdu przez podróżnych. Posiadamy wysokiej jakości i komfortowy tabor. Ponadto na wielu trasach w regionie Mazowsza oraz Warmii i Mazur jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalnym przewoźnikiem, który posiada wielu lojalnych klientów. Wprowadzając nasze przejazdy do systemu sprzedaży PolskiBus.com ? będziemy mieli okazję osiągnąć efekt synergii z korzyścią dla pasażerów? ? mówi Magdalena Selder, Dyrektor Marketingu Grupy Mobilis.

Jest to pierwszy etap kooperacji, która z czasem będzie rozwijana. Profitem dla dotychczasowych klientów Mobilis Group będzie dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com.

Co równie ważne, autobusy Mobilis Group są dostosowane do potrzeb różnych grup pasażerów. Zapewniają m.in. łatwiejsze podróżowanie dla osób starszych, z niepełnosprawnością ruchową czy rodziców z dziećmi. Pojazdy posiadają specjalną windę oraz miejsce dla pasażera, dzięki któremu nie trzeba rezygnować z wózka podczas przejazdu.

Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące trasy. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Grupy Mobilis, który dostępny jest tutaj. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronach internetowych PolskiBus.com oraz Grupy Mobilis.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus.com
Mobilis
 • FK z Łosic – 08.08.2016

  Cała prawda !Firmy z kapitałem obcym ŁĄCZĄ SIŁY ny zniszczyć rodzimych przewoźników.I nie tylko przewoźników ale i cały polski przemysł motoryzacyjny.Mamy " dobrą zmianę "

 • Płocczanin – 08.08.2016

  Jestem ciekawy, czy rzeczywiście wszystkie kursy Mobilisa w ramach oferowanej sprzedaży przez PB będą obsługiwane Scaniami A30.Bo dzisiejszy kurs Płock - Warszawa z godz. 15:20 był wykonywany ... około 20-letnim Merkavimem (choć w wyszukiwarce połączeń pojawia się informacja: Kurs realizowany przez komfortowy autokar Scania A30).Taka sytuacja powtarza się nie pierwszy raz. To się nazywa "dotrzymywanie obietnic" przez Mobilis, niestety.

 • Andrzej – 08.08.2016

  A ja próbowałem znaleźć połączenie na stronie Polskiego Bus przy użyciu dźwiękowego systemu obsługi komputera, bo akurat tak potrzebuję, i utknąłem na dacie. Może tak również dla osób niewidomych przewoźnik pomyślałby o dostępności strony?

 • burek – 09.08.2016

  Ciekawe czy PB przewidział kary finansowe za nieodpowiedni tabor.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....