TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Polkowice wydzierżawią 3 autobusy. Szybka dostawa
INFOBUS.PL - Opublikowano: 08.05.2019 15:00:36
fot. Konrad Bek, phototrans.pl

Polkowice powiększą tabor Zakładu Komunikacji Miejskiej. Od dziś, 8 maja miasto szuka firmy, od której wydzierżawi, a po trzech latach wykupi trzy nowe autobusy klasy MIDI. Urzędnicy preferują przy tym znaczne przyspieszenie ich dostawy.

MIDI i max 35/100
Przedmiotem polkowickiego zamówienia jest dostawa w formie dzierżawy z późniejszym wykupem trzech autobusów niskopodłogowych, podmiejskich lub miejskich, klasy MIDI, z napędem diesla, spełniających normę emisji spalin Euro. Mają to być konstrukcje z nadwoziami o długości 9 - 10,5 m, szerokości 2,5 - 2,55 m i nie wyższe niż 3,3 m. Urzędnicy dopuścili do przetargu zarówno pojazdy w pełni niskopodłogowe jak i niskowejściowe. Każdy z nich ma umożliwiać podróż przynajmniej 65 pasażerom, w tym nie mniej niż 25 na miejscach siedzących. Dostęp na pokład ma być zapewniony przez co najmniej dwa wejścia. Również i tutaj miasto jest bardzo otwarte i dopuściło szeroki wachlarz możliwości.

Za napęd ma odpowiadać silnik diesla spełniający normę Euro 6 o mocy nie mniejszej niż 180 kW, maksymalnym momencie obrotowym minimum 900 Nm i pojemności w zakresie 5,5 - 12 l. Zostanie on zblokowany z przynajmniej pięciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Układ jezdny ma się składać z przedniej niezależnej osi oraz mostu portalowego z przełożeniem, które ma być dobrane pod kątem minimalizowania zużycia paliwa.
Dodatkowym Wymogiem jest zaoferowanie autobusów o przebiegu nie większym niż 3 000 km, o zużyciu energii (paliwa) nie większym niż 35 l/100 km w warunkach testu SORT2. Wszystkie będą objęte gwarancją całopojazdową przez 36 miesięcy. Termin dostawy określono na 20 tygodni, a więc dosyć szybko. Jednak dodatkowe punkty są za jego skrócenie.

Formalności...
Aby złożyć wiążącą ofertę konieczne będzie spełnienie kilku warunków formalnych. Po pierwsze wymagane będzie wniesienie wadium w wysokości 66 000 PLN. Następnie niezbędne przedstawienie odpowiednich referencji. W ramach warunku doświadczenia oferenci będą musieli wykazać się należytą realizację w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert co najmniej dwóch dostaw autobusów z silnikami diesla Euro 6. Każda musi opiewać na co najmniej trzy pojazdy.

Na oferty Polkowice czekają do 11 czerwca. Ocenią je przy pomocy czterech kryteriów. Najważniejsza jest cena, która ma 60% wagi. 20% można zdobyć za skrócenie terminu dostawy do czterech tygodni. Łącznie 20% można zyskać dzięki zaoferowaniu autobusów z jak najniższym zużyciem paliwa oraz zdolnych do przewożenia min. 80 pasażerów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
Polkowice
UM
ZKM Polkowice
wynajem
dzierżawa

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....