TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Po wyjściu z komendy ukradł rower
INFOBIKE - Opublikowano: 28.08.2019 19:21:09
Zdj. KPP Łuków

Niedawno pisaliśmy o mężczyźnie, który przyjechał na komendę kradzionym rowerem miejskim. W tym przypadku w Łukowie mężczyzna wyszedł z komendy i kilka minut później ukradł rower.

Policjanci z Łukowa zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w piątkowe popołudnie ukradł rower. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kilka minut wcześniej wyszedł z komendy. Mężczyzna trafił tam za jazdę pod wpływem alkoholu. Zatrzymała go policja, gdy jechał samochodem mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie i sądowy zakaz jazdy samochodem.

Jazda pod wpływem alkoholu i sądowy zakaz

W piątek po godzinie 17.00 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży roweru na ul. Kościelnej. Właściciel roweru zostawił go na kilkanaście minut pod swoim garażem. Gdy zorientował się, że ktoś go ukradł zawiadomił policję. Wyjaśniając okoliczności zdarzenia funkcjonariusze sprawdzali, między innymi, zapis miejskiego monitoringu. Bardzo szybko ustalili, że przed godziną 16.30 rowerem tym ulicami miasta jechał znany im 27-latek.

Okazało się, że tego samego dnia, młodego mężczyznę po godzinie 15.00 zatrzymali policjanci z łukowskiej drogówki. Wówczas pomimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu kierowania pojazdami jechał on samochodem marki Opel mając ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Jego auto odholowano na parking strzeżony.

Bez samochodu, za to na rowerze

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, w piątek, po sprawdzeniu stanu trzeźwości i wykonaniu niezbędnych czynności, 27-latek tuż po godzinie 16.20 wyszedł z budynku łukowskiej Komendy Policji. Jak się okazało, młodzieniec nie zamierzał wracać pieszo do domu, już po kilku minutach ukradł stojący przy garażu rower i nietrzeźwy jechał ulicami miasta.

Przez kilka dni 27-latek ukrywał się przed poszukującymi go policjantami. Wczoraj jeden z łukowskich funkcjonariuszy, wracając po służbie do domu, zauważył idącego boczną ulicą miasta poszukiwanego młodzieńca. Razem ze swym kolegą zatrzymał go i już po chwili młody mężczyzna "trafił" do komendy. Tam usłyszał zarzuty. Za kradzież roweru 27-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy, gdyż w przeszłości był już karany za podobne przestępstwo i niedawno wyszedł z zakładu karnego. Policjanci odzyskali już skradziony rower, wkrótce wróci on do właściciela.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łuków
policja
kradzież

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....