TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

PKS Polonus wraca do Lublina i Stalowej Woli. Z PolskimBusem
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.05.2017 09:23:11 8 komentarzy
PKS Polonus wraca do Lublina i Stalowej Woli. Z PolskimBusem

PKS Polonus rozwija siatkę połączeń o dwie kolejne linie. Kursy: Warszawa - Lublin uruchomione zostaną 26 maja 2017 roku, a na trasie Warszawa - Stalowa Wola ruszą już 12 maja 2017 roku. Sprzedaż biletów PKS Polonus na obu liniach wystartowała dzisiaj, równolegle w serwisie przewoźnika oraz na platformie PolskiBus, z którą firma współpracuje od marca 2017 roku.

Nowe linie to m.in. efekt majowego powiększenia floty PKS Polonus o 8 autobusów. To też powrót - z nowoczesnym taborem i promocyjnymi cenami biletów - na obsługiwane kilka lat temu trasy. Dzięki wejściu w platformę PolskiBus, teraz jej użytkownicy będą mieli do wyboru aż 13 kursów dziennie w każdą stronę.

Mówią obie strony

-"PKS Polonus kontynuuje zapowiadany rozwój floty i siatki połączeń. Uruchomienie 5 ekspresowych połączeń dziennie na trasie Warszawa - Lublin ma tym większe znaczenie dla pasażerów, że dokonuje się w przeddzień rozpoczęcia długoterminowych remontów na linii kolejowej Warszawa-Lublin. Liczymy, że nowoczesny tabor skierowany do obsługi tej trasy, dogodne godziny połączeń oraz atrakcyjne ceny biletów spotkają się z dużym i stałym zainteresowaniem ze strony pasażerów tak PKS Polonus, jak też PolskiBus.com – mówi Maciej Acedański, Prezes PKS Polonus.

-"Wspaniała niespodzianka dla mieszkańców Lublina! W ramach kolejnego etapu współpracy operacyjnej z naszym partnerem PKS Polonus oddajemy do Państwa dyspozycji aż 5 nowych, bezpośrednich połączeń na linii Warszawa - Lublin oraz do Stalowej Woli. Od wielu lat otrzymywaliśmy prośby od Pasażerów o poszerzenie oferty na tej trasie. Jest to najlepszy moment na wprowadzenie tej nowości na platformę www.polskibus.com. Zachęcamy do planowania podróży w atrakcyjnych cenach na pokładach komfortowych autokarów ADL Plaxton – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

ADL Plaxton

Wszystkie kursy na trasie Warszawa - Lublin realizowane będą przez autokary marki ADL Plaxton, które są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, toalety, gniazdka elektryczne, odchylane skórzane fotele oraz możliwość przewozu osób z niepełnosprawnościami. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące trasy POL7. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem.

Autokary obsługujące linie PKS Polonus będą miały w Warszawie 2 przystanki – na Dworcu Zachodnim oraz w centrum miasta – na Placu Defilad. Z Dworca Zachodniego odjazdy planowane są na godz.: 5:30, 8:15, 12:00, 15:30 i 17:00, natomiast spod Pałacu Kultury i Nauki autobusy będą odjeżdżały 15 minut później niż z przystanku początkowego. Z kolei odjazdy z Dworca Autobusowego w Lublinie w kierunku stolicy zostały zaplanowane na godz.: 6:30, 10:00, 12:30, 16:15 i 20:00.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKS Polonus
PolskiBus
linia
 • Pytający – 10.05.2017

  Od kiedy Polonus ma ADL Plaxtony? Te autobusy miał tylko PolskiBus dotychczas, a Polonus to raczej w Scanie inwestował, odkupili je od Szkota, czy linia będzie Polonusa, a obsługą zajmie się PB ze swoimi wozami, żeby nie czepiali się lubelscy busiarze?

 • Hanka – 10.05.2017

  Pewnie dzierżawa, tak jak VIKI

 • paweł – 10.05.2017

  chyba jest wyraznie napisane ze kupili 8 sztuk

 • Transway – 10.05.2017

  Wyglada na to, ze sprytnie załatwili lubelskich busiarzy. Polskibus dopiął swego No i Contbus i nieSlynny OLSZAK sie doigrał i stracił swój monopol na tej linii. Brawo!!!!!!!

 • Filemon – 10.05.2017

  Ale przecież nie kupili plaxtonów tylko scanie. Nie na lublin.

 • t89 – 10.05.2017

  Bardzo dobro informacja w kontekście zaczynającego się w czerwcu remontu linii kolejowej z Warszawy do Lublina! Brawo PKS Polonus!

 • BP – 13.05.2017

  Brawo PolskiBus i Polonus. Po połączeniu rozjedziecie teraz lubelskich busiarzy. Idę po popcorn i czekam z niecierpliwością na kolejne wiadomości

 • aron mędrzec parczewski – 13.05.2017

  5 kursami na krzyż rozjadą busiarzy jak Contbus i Big Bus latają co 15 minut? Bez żartów proszę.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....